Gamepower ürünlerine neden bu kadar ön yargılıyız?

Adnanmhc50

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Gamepower kasa alacaktım ama hemen Gamepower dandik diye atlamayın özelliklerine bakıp yorumlayın ve aranızdan kullanan oldu mu ve Gamepower güç kaynağı patlar diyosunuz ama bu yeni bir güç kaynağı ve kasanın mesh olması hoşuma gitti işte linki GamePower Horizon Gaming MESH Panel 650W 80+ Bronze Dahili PSU 4*120mm RGB Fan - incehesap.com ve monitör olarak Gamepower bu monitör tercih ettim GamePower 24'' GPR24C1MS144 Curved 1ms 144Hz Gaming Monitör (Samsung VA Panel) - incehesap.com

Kasanın içindeki PSU kaliteli değil. Kasa olarak tercih edilebilir, ama ikinci plana atılmalı. İkinci olarak piyasada daha kaliteli monitörler varken, ilk olarak bu monitör tercih edilmemeli. Yani Gamepower ile ilgili söylenenler ön yargı değil, gerçekler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam monitörde Samsung panel kullanılıyor bence alternatifler arasına koyulabilir, aşırı kötü veya dandik ötesi değil ama diğer markalara kalite açısından yaklaşamaz ayrı. F/P açısından fena olmayan bir monitör olduğunu düşünüyorum.
Kasayı da almayın. Bütçe azsa kasa belki, daha iyi rakipleri stokta yoksa tercih edilebilir ama PSU kesinlikle alınmaz, alınmamalı, aldırılmamalı.
O bütçeye çok daha iyi kasa+güç kaynağı paketleri var. Ayrıca Gamepower PSU sertifikaları yalan değil.

O paraya bunlar varken neden o dandik ürünleri alacaksınız? Ben ön yargılı değilim bu tür markalara bazı kaliteli ürünlerini tavsiye ederim ama PSU'su alınmaz.

Çünkü sertifikası yalan.
Sertifikası yalan değil.

Kasanın içindeki PSU kaliteli değil. Çünkü sertifikası yalan. Kasa olarak tercih edilebilir, ama ikinci plana atılmalı. İkinci olarak piyasada daha kaliteli monitörler varken, ilk olarak bu monitör tercih edilmemeli. Yani Gamepower ile ilgili söylenenler ön yargı değil, gerçekler.

Hazir bir sistem alacağım bende baktım özelleştirden en iyi kasa bu sence başka bir sisteme bakmalımıyom yoksa genede alınabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı