AMD uluslararası garanti desteği deneyimim

Hocam fatura istediler ancak ben mağazadan aldığım için elimde bulunuyordu fotoğrafını çekip attım, bir de ne olur ne olmaz diye PDF scan yapıp uygulamadan onu da attım kabul ederler mi? İlla elektronik ortamda kopyası mi lazım? Bir de ürünü gönderirken ekstradan yaptığınız bir şeyler var mıydı? Verebileceğiniz ekstra tavsiyelere açığım.
Kusura bakmayın geç cevap yazabildim. Tabiki ederler. Benimki de kaşeli değildi. Çıktı alıp koymuştum. Bir de ekstradan ilk mesajımda bahsettiğim gibi bir metin yazmıştım. Bu ürün garanti kapsamında gönderiliyor diye.

Kusura bakmayın geç cevap yazabildim. Tabiki ederler. Benimki de kaşeli değildi. Çıktı alıp koymuştum. Bir de ekstradan ilk mesajımda bahsettiğim gibi bir metin yazmıştım. Bu ürün garanti kapsamında gönderiliyor diye.
Hocam bana da aşşağıdaki gibi e posta attılar. Benden telefon numaramı mı istiyorlar yoksa DHL firmasına yazmamı mı istiyorlar anlamadım ?

Your service request: 00****** has been reviewed and updated.

Response and Service Request History:

Thank you for your email.
I have authorized RMA # 60******** for you. Please provide phone number for your DHL return label.

In order to update this service request, please respond without deleting or modifying the service request reference number in the email subject or in the email correspondence below.
Please Note: This service request will automatically close if we do not receive a response within 10 days and cannot be reopened.
If it is not feasible to respond within 10 days, feel free to open a new service request and reference this ticket for continued support.

Best regards,
Rahul
AMD Global Customer Care

Hocam bana da aşşağıdaki gibi e posta attılar. Benden telefon numaramı mı istiyorlar yoksa DHL firmasına yazmamı mı istiyorlar anlamadım ?

Your service request: 00****** has been reviewed and updated.

Response and Service Request History:

Thank you for your email.
I have authorized RMA # 60******** for you. Please provide phone number for your DHL return label.

In order to update this service request, please respond without deleting or modifying the service request reference number in the email subject or in the email correspondence below.
Please Note: This service request will automatically close if we do not receive a response within 10 days and cannot be reopened.
If it is not feasible to respond within 10 days, feel free to open a new service request and reference this ticket for continued support.

Best regards,
Rahul
AMD Global Customer Care
Telefon numaranızı yazın mailinizi atın.
(DHL'in sitesine girin ve oradan bir kayıt oluşturun. bulunduğunuz bölgede DHL evinize kadar gelip kargonuzu alıyor. Ben de o şekilde yapmışlardı. Forumdan yardım isteyen bir kaç arkadaş özelden yazmıştı onlarınkini belirli bölgelere kargolamalarını istemişler. İki türlü de olursa şaşırmayın diye yazdım.) Bu mailleştiğiniz kişiler size en son olarak DHL ile kargo yapacağınız bir pdf dosyası yollayacaklar. Orada bir numara var. adını tam hatırlamıyorum ama Ticket .. gibi birşeydi. DHL o kod ile kayıt açtırmanızı ister. Kayıttan kastım kargo teslim sürecini başlatmak. Sign up değil o ilk adımdı zaten.

Telefon numaranızı yazın mailinizi atın.
(DHL'in sitesine girin ve oradan bir kayıt oluşturun. bulunduğunuz bölgede DHL evinize kadar gelip kargonuzu alıyor. Ben de o şekilde yapmışlardı. Forumdan yardım isteyen bir kaç arkadaş özelden yazmıştı onlarınkini belirli bölgelere kargolamalarını istemişler. İki türlü de olursa şaşırmayın diye yazdım.) Bu mailleştiğiniz kişiler size en son olarak DHL ile kargo yapacağınız bir pdf dosyası yollayacaklar. Orada bir numara var. adını tam hatırlamıyorum ama Ticket .. gibi birşeydi. DHL o kod ile kayıt açtırmanızı ister. Kayıttan kastım kargo teslim sürecini başlatmak. Sign up değil o ilk adımdı zaten.
Teşekkürler yorum için. DHL' in sitesi baya karışık link buradan kurye çağır diyerek mi oluşturacağım? Birde Pdf dosyasının çıktısını almaya gerek var mı, kargo kutusuna RMA numarası alıcı adres ve kendi adresimi yapıştırsam yeter mi ?

Teşekkürler yorum için. DHL' in sitesi baya karışık link buradan kurye çağır diyerek mi oluşturacağım? Birde Pdf dosyasının çıktısını almaya gerek var mı, kargo kutusuna RMA numarası alıcı adres ve kendi adresimi yapıştırsam yeter mi ?
Kusura bakmayın mesajınızı yeni gördüm. Evet o linkten oluşturacaksınız. koymanızda bir sakınca yok niye koydunuz demezler. Kutuya demiş olduğum yani AMD tarafından gönderilen Ticket .. yazılı formu yazmanız yeterlidir. DHL o form aracılığıyla işlem yapıyor. Zaten ona istinaden de para talep etmiyorlar.

Ayın 22 sinden beri Gönderinin gümrük muayenesi gerçekleştiriliyor yazıyordu bu gün Göndericiye iade edildi yazdı takip sisteminde, ne mesaj attılar ne aradılar. Bende gelecek diye bekliyorum kaç gündür. DHL de sorumsuz rezil firmaymış.

Hiç iletişime geçmediniz mi?

Bu konuda maalesef ne Teknobiyotik ne de koyuncu elektronik destek olmadı. Bu durum onların ürün ve hizmet satış sonrası politikaları olabilir.
Politikaları değil de karakterleri diyelim. Sıfır SSD içinden garanti belgesi çıkmamıştı ve distribütörü olduğu için bu Koyuncu'dan destek istemiştim. Aldığın yerle görüş dedilerdi. Teknobiyotik'i zaten tartışmaya gerek yok 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı