AMD vs NVIDIA

Bence 4000 serisine yönelmelisiniz benim 3070 Ti alacak param olsa AMD'ye para vermem.

3070 Ti'i 2.el alacağım 8 bin e falan. Onun yerine 2. el 4000 serisinden ne alabilirim (VRAM çok fazla önemli mi)

Bütçeye bakar. Düşük ise sıfır AMD veya 2. el NVIDIA daha mantıklı. Ne kadar bütçeniz?

6bin ama sadece ekran kartı alacağım 2. el.

Evet ama zaten çok oyun oynamayacakmışsın daha güncel bir kart iyidir aslında kullanım alanına göre değişir bu yazılımdan anlamıyorum çok VRAM gerektiren bir işse 3070 Ti daha iyi ama değilse daha güncel bir kartın senin için daha iyi olacağını düşünüyorum zaten AMD alırsan driver sorunları falan oluyor uğraşmaya değmez.

Evet ama zaten çok oyun oynamayacakmışsın daha güncel bir kart iyidir aslında kullanım alanına göre değişir bu yazılımdan anlamıyorum çok VRAM gerektiren bir işse 3070 Ti daha iyi ama değilse daha güncel bir kartın senin için daha iyi olacağını düşünüyorum zaten AMD alırsan driver sorunları falan oluyor uğraşmaya değmez.

Ben yazılımcıyım benim için sorun olmaz ancak yapacağım iş oyun tabanlı. Sorarsan nasıl oyun tabanlı diye, yazılım ile oyun yapıp piyasaya sürmek istiyorum grafikleri üst düzey güzel olacak. Sence bu iş için en uygun AMD mi yoksa NVIDIA mı?

Geri
Yukarı