Amerikalılar neden 1060 kullanıyor?

Yeniye yetişemezsiniz; aldığınız an eskimiştir. Son modele sahip olamazsınız; yeni model yarın da çıkabilir.Aynı zaman da teknoloji firmalarının pazarlamacısı gibi kaliteli diyerek en pahalı ürünleri önerenler var tüm forumlar da.Benim işimi gören en iyisidir.

Aynı zaman da teknoloji firmalarının pazarlamacısı gibi kaliteli diyerek en pahalı ürünleri önerenler var tüm forumlar da.
Kalitesiz ürün mü önerelim? Örneğin gidin INNO 3D alın 300 400TL ucuza, 80 derecede %60 %70 fan devirlerinde kullanın mı diyelim? Adamın durumu varsa hangisi iyiyse onu öneriyoruz forumdakiler olarak. Durum yoksa başka. Gidip Rampage sıvı soğutucu mu önerelim daha ucuz diye?

Ekonomisi ne kadar iyi olursa olsun her yerde maddi yeterlilik değişiyor. Ve ne olursa olsun her zaman fiyat/performans kazanır. Adam orada senin gibi değerli görmediği içinde yeteni alıp kullanıyor, sonra değişmesi gerektiği zaman değişiyor. 3-5 FPS fazla almak için fazladan para yakmayada sıcak yanaşmıyorlar.

ABD dandik bir ülke zaten. Olanları görüyorsunuz polislerle ilgili. Başka ülkelerden örnek verin. Malta veya Bulgaristan veya İskoçya örneği verin.

Çoğu bana ne yetiyorsa onu alma derdinde. Konuyu dağıtmadan kısaca söyleyim, hayat orda da toz pembe değil. Elektronik eşyalara ucuz erişebiliyor olabilirler fakat diğer taraftan fazla fazla gidiyor paraları. Tabii bu asgari için geçerli. Diğerleri rahatlıkla savuruyordur:)
Hocam konuyla alakalı adamın teki sıvı soğutma pompası bozulup yardım istemişti adam sonucunda hem soğutma hem sistem aldı :D. (Reddit)

Valla konu ile alakalı değil ama bende YouTube'da hangi ülke olduğunu bilmiyorum yabancı birinin t-shirt karşılaştırma videosunu izledim. Bir t-shirt 10$ diğer t-shirt 18$ ve adam 18$ doların bir t-shirt için fazla olduğunu söyledi. Şaka gibi pintilik bunlarda genel herhalde.
Sizden önce başka arkadaşlar da kullanmış "pintilik" kelimesini. Adamların ekonomileri ve alım güçleri çok fazla olduğundan öyle. Mesela biz 30 liraya T-Shirt bulduğumuzda ucuz bulurken onlar 18$ T-Shirt'e pahalı diyebiliyorlar çünkü onlarda normal fiyatlar 10$.

Kaynak belirtseydin keşke.
Amerikalıları bilmem ama Steam abi verdiği bilgilerde (glogal olsa gerek) en çok GTX 1060 kullanılıyor demiş.
Açıkçası 1060'ın açamadığı oyun yok diye biliyorum. Fazlasına çok da gerek olduğunu sanmıyorum. Donanım ve genel olarak satın alınan ufak şeyler ucuz olsa da ev kiraları ve fiyatları fazla. Sigorta da aynı şekilde. Ben bir Amerikan olsam ev almaya para biriktirirdim. 2080Ti ile yüksek grafik oynayacağıma evime bir miktar daha yardım olurdu.
Ben de steame dayanarak belirtmiştim bu arada

Geri
Yukarı