Anadolu lisesi mi sağlık mı?

BoRTi07

Decapat
Daha fazla  
Hocalarım selam, liseye geçtim fakat sağlıktayım derslerim pek iyi değil .sizce sağlıkta mı kalayım Anadolu'ya mı geçeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım selam, liseye geçtim fakat sağlıktayım derslerim pek iyi değil. Sizce sağlıkta mı kalayım Anadolu'ya mı geçeyim?

Hocam eğer ki sağlıkçı olmak istiyorsanız kalın eğer istemiyorsanız düşünmeden Anadolu'ya geçin şu anda sağlık okuyorum ben, yol yakınken Anadolu'ya geç, bin pişmanım sağlık da kaldığım için.

Anadolu. Tabii yapmak isteğin meslek de önemli.

Anadolu geçebilirsiniz, sağlık bölümüne geçiş yapmak istiyorsan onu üniversitede de yapabilirsin.

Sağlığın artık eskisi gibi ataması yok diye biliyorum önü kapalı yani her türlü Anadolu mantıklı.

Hocam eğer ki sağlıkçı olmak istiyorsanız kalın eğer istemiyorsanız düşünmeden Anadolu'ya geçin şu anda sağlık okuyorum ben, yol yakınken Anadolu'ya geç, bin pişmanım sağlık da kaldığım için.

Hocalarım babamın yurt dışı yasağı var 32 gün sonra mahkemesinde muhtemelen kalkacak ama kalmaması gibi bir durumda var kalkmazsa hemşir olmayı falan planlıyorum he eğer kalkarsada Rusya'da yaşayacağız ve maddi durumumuz gayet yerinde olacak.

Hocalarım babamın yurt dışı yasağı var 32 gün sonra mahkemesinde muhtemelen kalkacak ama kalmaması gibi bir durumda var kalkmazsa hemşir olmayı falan planlıyorum he eğer kalkarsada Rusya'da yaşayacağız ve maddi durumumuz gayet yerinde olacak.
Ben de sağlık memuruyum fakat artık liseden atanıp hemşire olamıyorsun. Üniversite bitirmen lazım ha Rusya ona uygun denklik verebiliyorsa eğer bir araştır ona göre yerleş ama sanmıyorum.

Geri
Yukarı