Android vs iPhone

benyusuuf

Centipat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7-3630QM
İntel HD 4000
8gb DDR3 Ram
250GB SSD
1tb HDD
Meslek
Öğrenci
Bayağıdır böyle bir konu açılmadığını gördüm. Kendi yanıtım, açıkçası IPhone'u her ne kadar sevemesem de işletim sisteminin telefonla optimizasyonu oldukça hoşuma gidiyor. Eski telefonlar bile hızlı çalışıyorlar. Ancak Android tarafında eski telefonlar aşırı yavaş çalışıyorlar. Çok detaylıca sebep yazamıyorum ancak siz yazabilirseniz sevinirim.

İyi de ikisi birbirinden farklı ürünler. Karşılaştırmak mantıklı değil. Bencesi yok. Bu AMD ve Intel'i karşılaştırmak gibi değil. Evet, Intel ve AMD gibi rakip olabilirler ama karşılaştırmaya gelince öyle değiller.

Son düzenleme:
iPhone 11 kullanıyorum. Bundan önce iPhone 7 Plus kullanıyordum. Ondan önce hep Android kullanmıştım. Bütçem yettiği sürece iPhone kullanmaya devam ederim muhtemelen. Bugüne kadar bir kere olsun keşke Android'den iPhone'a geçmeseydim demedim.

Akıllı telefonlar ilk çıktığı zamandan beri Samsung Galaxy Mini'm vardı ilk akıllı telefonum android kullandım. Yakın zamanda İOS'a geçiş yaptım. Keşke daha önce kullansaydım dedim açıkçası.
Reisim çağ atlamışsın allahım yarabbim, 2011'de mi kaldık? Galaxy Mini'den iOS geçmişsin, keşke daha önce kullansaydım diyorsun? İyi mi kötü mü yani Android?

Bayağıdır böyle bir konu açılmadığını gördüm. Kendi yanıtım, açıkçası IPhone'u her ne kadar sevemesem de işletim sisteminin telefonla optimizasyonu oldukça hoşuma gidiyor. Eski telefonlar bile hızlı çalışıyorlar. Ancak Android tarafında eski telefonlar aşırı yavaş çalışıyorlar. Çok detaylıca sebep yazamıyorum ancak siz yazabilirseniz sevinirim.

Tabii ki iPhone 14 Pro Max Samsung'da J7 falan var çöp !

Son düzenleme:

Geri
Yukarı