Android vs iPhone

iPhone. Kendimden örnek vereyim. Benim kendi telefonum Redmi Note 8 ve benim arkadaş geçenlerde iPhone 7 aldı eski olmasına rağmen benim telefondan daha hızlı idi oyun performansı hakkında bir şey diyemem bakmadık çünkü. Zaten yakında kurtulacağım inşallah Android'den.

Akıllı telefonlar ilk çıktığı zamandan beri Samsung Galaxy Mini'm vardı ilk akıllı telefonum android kullandım. Yakın zamanda İOS'a geçiş yaptım. Keşke daha önce kullansaydım dedim açıkçası.
Yanlış anlama da çağ atlamışsın, bir zahmet iyi olsun.

Akıllı telefonlar ilk çıktığı zamandan beri Samsung Galaxy Mini'm vardı ilk akıllı telefonum android kullandım. Yakın zamanda İOS'a geçiş yaptım. Keşke daha önce kullansaydım dedim açıkçası.
1684772822531.png

Keşke hocam İos vs Android deseydiniz çünkü her model aynı değil en azından İphone vs Samsung,Xiaomi v.s deseydin daha iyi karşılaştırma yapabilinirdi.

Yani hep Android kullandım. Ama 2012 gibi iPhone 4 kullanıyordum Android'e göre daha sevimliydi. Fakat özgürlük konusunda Android. Ama yıllardır Android'den bıktım artık iPhone 11 aldım ama alışmak zor oldu. iOS biraz zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı