Anime bağımlılık yapar

Animeler çizgi film, ben çizgi filmi hakaret olarak algılayan arkadaşları anlamıyorum. Ek olarak dünyada bu muhabbetin döndüğü tek ülke biz olabiliriz. Bizde çizgi dizi deyince aklımıza gelenler biraz daha değişik, bundan olabilir. Batı'da falan genel olarak yetişkinler de yetişkinlere özel çizgi dizileri izliyorlar (Rick and Morty gibi.) fakat Türkiye'de çizgi dizi deyince akla hemen çocuklar için yapılmış çizgi diziler geliyor.
Diretmenizin sebebi ne o zaman? çizgi film değil diyince size ne batıyor? batılar çizgi film yapıyor çünkü dijital ortamda yapıyorlar. Anime ilk önce el ile çizilip yapılıyor. Emek çok daha fazla. Gıcıklık yapıyorsunuz sadece.

Diretmenizin sebebi ne o zaman? çizgi film değil diyince size ne batıyor? batılar çizgi film yapıyor çünkü dijital ortamda yapıyorlar. Anime ilk önce el ile çizilip yapılıyor. Emek çok daha fazla. Gıcıklık yapıyorsunuz sadece.

Emek vardır tabii ki'de, çizgi film işte. Çizgi film değil demek mantıksız. Çizgi film dediğimde, çocukca bir şey olmak zorunda değil.

Emek vardır tabii ki'de, çizgi film işte. Çizgi film değil demek mantıksız. Çizgi film dediğimde, çocukca bir şey olmak zorunda değil.
Çocuk ne alaka? ANİME demelerinin sebebi verilen emeğin Batı'da olanlardan çok daha fazla olması. Japonlara özel bir kavram. Gidin mantığı başka yerde arayın.

Çocuk ne alaka? ANİME demelerinin sebebi verilen emeğin Batı'da olanlardan çok daha fazla olması. Japonlara özel bir kavram. Gidin mantığı başka yerde arayın.

Çizgi film işte. Emek olması, ve özel bir kavram olması, çizgi film olduğu gerçeğini değiştirmiyor. İsmi Anime diye hitap edilen çizgi film(filmler).

Hocam hiçbir şeyi diretmiyorum, bu konuyu anime çizgi dizidir değildir tartışmasına çevirecek değilim ama Türkiye hariç hiçbir yerde böyle bir tartışma yok. Ben sizin neden hemen tetiklendiğinizi hâlâ anlamış değilim.
Anime demek Japon tarzıyla yapılan çizgi diziler demek zaten. Direkt tanımı bu, internete "What does anime mean?" diye aratarak bile görebilirsiniz bu cevabı. Dünyada animeleri tek yapanlar Japonlar değil.

Bos yapma devam et. Konuyu saptirma amacindan.

Niye bazı insanlar çizgi film olduğunu anlamakda inat ediyor? Çizgi film işte seversin Anime dersin çizgi film. Anlayamıyorum. Sevsende çok, çizgi film, kötü bir şey dedim benmi fark etmedim, yanlışımı düzeltirseniz sevinirim. Ve konuyu açan kişi çizgi film vs. bir şeyler demiş, ordan çizgi film değil mi dedim.

Geri
Yukarı