Anime Önerisi

Crosge

Hectopat
Öncelikle, sıkı anime izleyicisi değilim çünkü kesinlikle hoşuma giden bir anime bulamadım.

Sadece 2 anime bitirebildim;
Attack On Titan ve Akame ga Kill!

Başlayıp bitiremediğim;
Vinland Saga
Berserk (Yeni başladım, tamamlamayi deniyecegim)

Attack on Titan, gizemi, felsefi, hem de insan karakter çizimlerinin gerçeğe yakın ama aynı zamanda 'ben animeyim' dedirtmesi beni çok etkilemiştir. İzlediğim en iyi anime ve büyük ihtimalle yerine geçebilecek bir anime yok. (Son bölümünü hala bekliyorum)

Akame ga Kill, başlarda pek ilgimi çekmedi fakat karakterlerin arasında ilişki kurmaya başladığımda izlemek istemedim değil. Özellikle yanlış hatırlamıyorsam 5. Bölümde makaslı karakterin (Sheele <3) ölümü beni çok üzmüştü. Sırf intikamını görmek için animeye devam ettim denebilir :D

Kısacası böyle, anime izlemek istiyorum fakat bana Attack On Titan hazzı veren anime keşfedemedim. Anime manyakları el atarsa sevinirim.

Bende çok anime izleyen birisi değilim bu konuda çok seçiciyim aynı şekilde benim de ilk animelerim aot ve akame ga kill idi sana önerim Jujutsu Kaisen, Demon Slayer olabilir veya One Punch Man güzel bir göz atabilirsin

Şimdi anime evrenine büyük ayıp etmişsin.
Naruto'yu yok saymışsın...
Arkadaşların önerdiği animelerde güzel ama bence Naruto muhakkak izlenmeli.
Sonra bleach te izleyebilirsin.
Demon slayer jujutsu kaisen gibi animeler yeni nesil animeler. Eskiler her zaman daha duygusaldır.

Zaten anlayacaksın animelerin çoğu birbirinin benzeri, benzeri olmayan animeler izle mesela
attack on titan, death note, sword art online,

Öncelikle, sıkı anime izleyicisi değilim çünkü kesinlikle hoşuma giden bir anime bulamadım.

Sadece 2 anime bitirebildim;
Attack On Titan ve Akame ga Kill!

Başlayıp bitiremediğim;
Vinland Saga
Berserk (Yeni başladım, tamamlamayi deniyecegim)

Attack on Titan, gizemi, felsefi, hem de insan karakter çizimlerinin gerçeğe yakın ama aynı zamanda 'ben animeyim' dedirtmesi beni çok etkilemiştir. İzlediğim en iyi anime ve büyük ihtimalle yerine geçebilecek bir anime yok. (Son bölümünü hala bekliyorum)

Akame ga Kill, başlarda pek ilgimi çekmedi fakat karakterlerin arasında ilişki kurmaya başladığımda izlemek istemedim değil. Özellikle yanlış hatırlamıyorsam 5. Bölümde makaslı karakterin (Sheele <3) ölümü beni çok üzmüştü. Sırf intikamını görmek için animeye devam ettim denebilir :D

Kısacası böyle, anime izlemek istiyorum fakat bana Attack On Titan hazzı veren anime keşfedemedim. Anime manyakları el atarsa sevinirim.
Baya bir animem var top 3 söyleyeyim sıralama değil ama.
Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Hunter x Hunter
Steins: Gate.
Sizin için Vinland Saga olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı