Anime Önerisi

Selam! Tavsiyelerinize göz attım, şimdilik şöyle kısa bir izleme listesi çıkardım;
Dororo,
Death note,
Fullmetal Alchemist: Brotherhood,
Code Geass,
One Punch
-
Naruto çok uzun bir seri olduğu için izlemeye başlasam bile tamamlayabileceğimi düşünmüyorum. Bunları bitirdikten sonra diğer animelere göz atacağım, teşekkürler.

Selam! Tavsiyelerinize göz attım, şimdilik şöyle kısa bir izleme listesi çıkardım;
Dororo,
Death Note,
Fullmetal alchemist: Brotherhood,
Code geass,
One punch.
-
Naruto çok uzun bir seri olduğu için izlemeye başlasam bile tamamlayabileceğimi düşünmüyorum. Bunları bitirdikten sonra diğer animelere göz atacağım, teşekkürler.

Kanka sana pek bilinmeyen bir anime filmi önereceğim türkçesi çocuk ve canavar Japonca bakemono no ko olması lazım birkaç yıl önce izlemiştim film zaten ama cidden güzel bir ara bak.

Fma: B tavsiye ederim uzun soluklu gibi gözüken (64 bölümdü sanırım) izleyip bitirince aa ne cabuk bitirdim dedigim anime güzeldi ama tek sefer izlemek yetti ileride rewatch atabilirim unutunca biraz.

Fma ve fmab, ikisi birlikte izlenmeli. Fmab, bazı olayları ve karakterleri önceki versiyonda anlattık diye atlıyor.

Death Note seven arkadaşlar, death billiards ve death parade izleyebilirler (hiçbir şey değilse malum bir easter egg nedeniyle).

Yeni konular

Geri
Yukarı