Anime Önerisi

Öncelikle, sıkı anime izleyicisi değilim çünkü kesinlikle hoşuma giden bir anime bulamadım.

Sadece 2 anime bitirebildim;
Attack On Titan ve Akame ga Kill!

Başlayıp bitiremediğim;
Vinland Saga
Berserk (Yeni başladım, tamamlamayi deniyecegim)

Attack on Titan, gizemi, felsefi, hem de insan karakter çizimlerinin gerçeğe yakın ama aynı zamanda 'ben animeyim' dedirtmesi beni çok etkilemiştir. İzlediğim en iyi anime ve büyük ihtimalle yerine geçebilecek bir anime yok. (Son bölümünü hala bekliyorum)

Akame ga Kill, başlarda pek ilgimi çekmedi fakat karakterlerin arasında ilişki kurmaya başladığımda izlemek istemedim değil. Özellikle yanlış hatırlamıyorsam 5. Bölümde makaslı karakterin (Sheele <3) ölümü beni çok üzmüştü. Sırf intikamını görmek için animeye devam ettim denebilir :D

Kısacası böyle, anime izlemek istiyorum fakat bana Attack On Titan hazzı veren anime keşfedemedim. Anime manyakları el atarsa sevinirim.
Bu arada Attack on Titan güzel bir anime değil. 😁

Parasite ve dr. Stone onerebilirim. Özellikle dr stone çok güzel en sevdiğim animedir.

Gintama ya da Bleach gibi seriler daha güzel. Tokyo Ghoul izleyip zamanımı boşa harcamam.
Burada hayat felsefesi yapıp zamanımızı nasıl en iyi şekilde değerlendirebilirizi konuşmuyoruz. Senin zevkine uymuyor olabilir. Ki benim de belli bir noktasından sonrasını başı gibi zevkle seyrettiğim bir anime değildi. Ancak öneremeyeceğim bir anime olduğunu düşünmüyorum. Siz beğenmeseniz de beğenen tonla insan var ve konu sahibinin beğenmeyeceğine nasıl karar veriyorsunuz?

Geri
Yukarı