Animeler boş mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam anime ne oyun ne film ne de dizi. Bence anime bildiğiniz çizgi film.

Doğru söylüyorsunuz aslında. Sapkınlık vs. içermiyorsa saçma sapan bir şey değilse izlenebilir. Aşklı meşkliyse eğer kaçarım ben. Ve kesinlikle fanboy falan olmamak lazım. Yoksa boş diye düşünüyorum ama bu saydıklarımdan bolca var sanırım. Emin değilim.

Şimdi ne izlediğinize bağlı, gidip attack on Titan'da aşk görmezsiniz ama Your Name'de görürsünüz. Film gibi işte, alt kategorileri var.

Çok büyük bir anime izleyicisi değilim ama birkaç bölümünü izledim. %99'ı boş. hepsi birbirinin kopyası, olay artık h*****'ye kayıyor neredeyse. Fakat birkaç güzel anime var eğer bulabilirsen birkaç hafta idare edersin.
Bu doğru animeler artık birbirinin aynısı neredeyse.

Değil. Tabii bir bölüm izlemeden gelen arkadaşlar boş diyor ama öyle değil.

Naruto'yu açarsın herkes tarafından dışlanan çocuğun nasıl insanlara kendini kanıtlamasını izlersin
Attack On Titan'ı açarsın insanların devlerle olan mücadelesini izlersin
Açarsın Code Geass'ı kendi devletinden intikam almaya çalışan bir çocuğun neler yaptığını izlersin
Açarsın FullMetal Alchemist'i bir insanın kardeşi için neler yapabileceğini izlersin.

Animeler boş değildir. Anime kitlesi boştur. 3-5 anime izlemek size bir şey kaybettirmez.
Cogu anime birbirine cok benziyor ama ya. Hikayesi farkli oluyor, karakter kisilikleri ayni oluyor; hikayesi benzer oluyor, kisilikleri farkli oluyor. Yeni baslayan biri degilim bu arada, neredeyse 8 yildir anime izliyorum. Tabi cok kaliteli animeler de var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı