Animeler boş mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anime var anime var.
Nasıl ki film ve dizilerin %70'inden fazlası günümüzde birbirinin aynısı olup sadece ergenleri peşine takacak boş muhabbetleri işlese de bir o kadar iyi yapımlar da var.

Animeler için de durum aynı.
Birbirini tekrarlayan ilgi çekici olmayan ergen kitleyi hedefleyen çok anime var bunların çoğu Ecchi oluyor zaten ama bunlar var diye Code geass, Evangalion, FMAB, Violet evergarden gibi şahaeserleri es geçmemek lazım.

İş izlediğiniz yapımın kaliteli olmasında biter.
Anime veya film olmasında değil.

Nasıl oluyor da anime izlemeden anime hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz? Başkalarından, oradan buradan duyduğunuz fikirleri sahiplenip kendi fikrinizmiş, görüşünüzmüş gibi buraya yazıyorsunuz; asıl boş olan sizsiniz bence...

Hayır izleyemezsin Naruto'yu bitirdim Naruto'nun gelişimini zıbıdık gıbıdık karakterler yüzünden kestiler bütün seri boyunca. Benim için sadece vakit kaybı oldu Naruto o yüzden animelere karşıyım.
Hocam işte bu yaptığınız garip geliyor. Tek bir animeye bağlı yargı olmuyor mu bu?

Hayır izleyemezsin Naruto'yu bitirdim Naruto'nun gelişimini zıbıdık gıbıdık karakterler yüzünden kestiler bütün seri boyunca. Benim için sadece vakit kaybı oldu Naruto o yüzden animelere karşıyım.
Bu sırada aynı fikirdeyim naruto çok güzel bir konuyu çok kötü işledi izlediğim onca bölüme değmedi diyebilirim.

Ne? Naruto'nun gelişimini kim kesti bana söyler misin ? İlk seride tek yapabildiği şey gölge klonu iken Shippuuden sonunda dünyanın en güçlü ninjası oldu. Bence sen yarım yamalak izlemişsin.
Hocam işte bu yaptığınız garip geliyor. Tek bir animeye bağlı yargı olmuyor mu bu?
Hocam bırakın ya bir ön yargı oluşmuş onu kırmamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ne diyeyim ki kendi kararları.

Biraz öyle ama Naruto dışında 1 2 tane daha animeye baktım ve Naruto gibi konuşmalar çok uzun hele o tepkileri yok mu hıııığğğğğ hoooooo! Falan. O yüzden sevmiyorum artık animeleri bir de şu son zamanlarda herkes anime izlediği için bana çok dışkıdan geliyor animeler :D

Nasıl oluyor da anime izlemeden anime hakkında fikir sahibi olabiliyorsunuz? Başkalarından, oradan buradan duyduğunuz fikirleri sahiplenip kendi fikrinizmiş, görüşünüzmüş gibi buraya yazıyorsunuz; asıl boş olan sizsiniz bence...
Al işte bahsettiğim şey. Profil fotoğrafında anime kızı var ve animeler hakkında kötü bir şey söylenince hemen savunmaya başlıyorsunuz.

Al işte bahsettiğim şey. Profil fotoğrafında anime kızı var ve animeler hakkında kötü bir şey söylenince hemen savunmaya başlıyorsunuz.

Hocam o zaman dediğiniz şeyi dizi/film lerede yapalım. Forumda çok var ppsini Polat Alemdar Walter White yapan(onları kötülemek için söylemiyorum).insanlar sevdiği içeriklerdeki sevdiği karakteri pp yapmasında ben pek bir sorun göremiyorum?

Değil mi profil fotoğrafım anime olduğu için sizinle bu konuyu tartışma hakkıma sahip değilim... Ben anime için değil genel konuşuyorum, herhangi bir konuda dışardan duyduklarınızla hareket etmek yerine kendiniz bakın, araştırın; özgün bir fikir sahibi olun.
Ayrıca mesajımda ne anime iyi ne de kötü dedim, ne de savunma yaptım. Dikkatle okursanız belki siz de anlayabilirsiniz, başarabileceğinize inanıyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı