Animeler neden bu kadar seviliyor?

Aynen okulumda bir çocuk var Naruto hayranı ama çok toxic işte, oyun oynarken falan değişik değişik konuşuyor Naruto'ya laf yaptırmıyorum tamam laf yaptırmasın bende Spider-Man'e fazla hayranlık duyuyorum ama laf yapana ne saldırıyorum ne de sövüyorum, sadece sinirleniyorum.
Azcık hevesin olsa bile direk bütün sektöre olan hevesin kaçıyor bu aptallar yüzünden. O yüzden kimseyi takmayıp izlemek lazım. Kötü animelere denk gelebilirsin tabi ki. Fakat bazıları seni gerçekten etkileyebilir. Bu kişiden kişiye değişir tabi. Ben intikam alınmasını sevdiğim için Redo of a healer'ı çok beğendim çoğunluk sevmese bile. Başka bir örnek olarak hajime no ippo sayesinde boksa olan ilgim, GTO sayesinde değişmek için geç olmadığını öğrenmiştim. Kişiliğin o animeden almak istediğini alıyor zaten.
High School DxD, Akame ga kill, School days hariç.

Biraz da altyazılı olması sıkıntı benim için, zaten filmleri izlerken hemen sonrasında unutuyorum anlamıyorum odaklanamıyorum normal filmlere sadece izlemiş oluyorum. Bir de animeler altyazılı olunca ayrı bir sıkıntı oluşturuyor benim için.

Biraz da altyazılı olması sıkıntı benim için, zaten filmleri izlerken hemen sonrasında unutuyorum anlamıyorum odaklanamıyorum normal filmlere sadece izlemiş oluyorum. Bir de animeler altyazılı olunca ayrı bir sıkıntı oluşturuyor benim için.
Zamanla alışırsın fakat altyazıyı okuyup sonra ekrana bakmak daha mantıklı geliyor.

"Anime çizgi filmdir" demeyeceğim. Ama anime filmlerinden çok çizimleri hoşuma gidiyor. Arada bir karakter çizimleri yapıyorum.

Bana göre bazı animler çok duygusal (mantıklı bir duygusallık) ya da suratında istemsizce oluşan tebessümlere sebep oluyor. Bir de madem anime konusu açıldı çizgi film mi değil mi konusuna değinmeden olmaz evet anime çizgi filmdir (teknik açıdan) ama çocuk kanallarında çıkanlar gibi değildir televizyonda çıkan dizilerin daha mantıklı ve çizilerek yapılmış versiyonu olarak tanımlanabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı