Ankara'da Köpek Ölüleri Bulundu

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Yaklaşık 1 hafta önce 16 sokak köpeği katledilmiş ve gözaltına alınan 3 kişi serbest bırakılmıştı.(Ankara’da Sokak Köpeklerine Katliam Yapıldı - Technopat Sosyal) Canilere cesaret veren bu kararın ardından yine Ankara'dan bir başka köpek zehirleme katliamı haberi daha geldi.

1038799543.jpg

Ankara İncek'te boş bir arazide bulunan 4 köpek ölüsü ve üzerinde kimyasal madde bulunan sosisler incelenmek üzere veterinere götürüldü. Polis ve belediye ekipleri çevrede önlem alırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Ankara'nın Çankaya ilçesi İncek Mahallesi 1730'uncu Cadde'ndeki boş bir arazide köpek ölüleri gören vatandaşlar, durumu belediye ve polis ekiplerine bildirdi.

Köpeklerin zehirlendiği ihtimali üzerinde duran ekipler, çevrede önlem aldı.

Köpek ölüleri ve üzerinde kimyasal madde bulunan sosisler, ekiplerce toplanarak incelenmek üzere Ankara Büyükşehir Belediyesi Veteriner Şube Müdürlüğü’ne götürüldü.

GÜVENLİK KAMERALARI İNCELENİYOR

Polis ekipleri, sosisleri bırakan kişilerin kimliğini tespit etmek için çevredeki ev ve iş yerlerinin güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yaklaşık 1 hafta önce 16 sokak köpeği katledilmiş ve gözaltına alınan 3 kişi serbest bırakılmıştı.
Olayın özeti. Birileri suç işler, gözaltına alınır ve olay soğuyunca elini kolunu sallayıp dışarı çıkar. Bunu gören 2 ayaklı yaratıklar bundan cesaret alır. Ve böyle olaylar bitmez, aksine çoğalır.

Psikopatların, katillerin, hayvanları öldürüp, zarar verenlerin çocukluğuna ineceksin. Genelde bir tarafları hep eksik bırakılmış oluyor bu şahısların.

Daha dün, anlattığımı kanıtlar niteliğinde bir olay yaşadım. Bir kadın, çantasından kediler için hazır mama çıkarıp müsait bir yere döktü. 2 tane kedi de yemeye gitti. Kadın gördükten sonra yoluna devam etti. O sırada da 3-4 çocuk olayı izliyordu yakınlarda. Ben de tam yanlarından geçerken birisi,

+ Şuna arkasından vursam karşıdaki çöpe uçar mı lan?
- Aahaha. Top gibi uçar valla.
+ Bu kadın ne döktü buraya ... öldürecek bizi.

Daha sonra hayvanları rahatsız etmeye çalıştılar. Kafasından tutup kaldırmaya falan çalıştılar.

Ben de dayanamayıp tuttum birisini, kendimi tutamadım küfür edip (emin olun o anda kimse kendisini tutamazdı) rahat bıraksanıza hayvanı dedim. Kaçtılar daha sonra.

9-10 yaşındaki çocuklar böyleyse ne yapsak boş, ne desek boş. İş zihniyette bitiyor...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı