Ankastreden Modeme Kablo Çekmek

ersin97

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Makine mühendisi
Herkese iyi günler. Arkadaşlar ankastreden modeme kablo direkt çekilir mi? Yani bir ucu ankastreye sabitlenip diğer ucu modemin yuvasına olunca kullanılabilir mi? Ekstradan bir modem bağlantısı gerekir mi? 4. Katta oturuyorum iç hatlar iflas ettiği için son çare bu kaldı. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Ben de 4.katta oturuyorum. Yaklaşık 50 metre kablo çekmek zorunda kaldım. Sıkıntı yok. Tarifem 50 ve alabiliyorum. Dediğiniz gibi yapabilirsiniz.

Ben de 4.katta oturuyorum. Yaklaşık 50 metre kablo çekmek zorunda kaldım. Sıkıntı yok. Tarifem 50 ve alabiliyorum. Dediğiniz gibi yapabilirsiniz.
Teşekkürler. Elektrikçiye ankastreye krone pensesiyle çaktırma işini kablo bağlantısını yaptıktan sonra mı yaptırdınız?

Teşekkürler. Elektrikçiye ankastreye krone pensesiyle çaktırma işini kablo bağlantısını yaptıktan sonra mı yaptırdınız?
Hayır hocam. Bizim klemensler dolu olduğu için kabloyu direkt olarak bağladım. Kabloyu da kendim çektim. Elektrikçi olduğum için yapabildim. Yer varsa pense ile de yapılabilir.

Hayır hocam. Bizim klemensler dolu olduğu için kabloyu direkt olarak bağladım. Kabloyu da kendim çektim. Elektrikçi olduğum için yapabildim. Yer varsa pense ile de yapılabilir
Elektrikçiyle görüştük şimdi. Telefon kablosuyla çekilir CAT6 olmaz dedi. Modemden bilgisayara CAT6 olur dedi.

Elektrikçiyle görüştük şimdi. Telefon kablosuyla çekilir CAT6 olmaz dedi. Modemden bilgisayara CAT6 olur dedi.
Aslında CAT6 da olur. Fakat çok da gerekli değil. Ben normal telefon kablosu çektim. Adamlardan almıştım.

Geri
Yukarı