Anket: İnternet Hızı, Servis Sağlayıcı, Fiyat ve Memnuniyet Notu

Hocam ben sizin yerinizde olsam Turkcell'e yüz vermezdim.
Hocam ayrıca abim dediğime bakmayın kuzenim evlerimiz birbirine yakın olduğundan Wİ-Fİ Güçlendirici ile internete erişiyorum bunun da etkisi var.

Dowland: 32 Mbps.
Upload: 5.73 Mbps.
Paketim: 35 Mbps.
Fiyati: 85 TL.
Taahhut: Yok.
Servis sağlayıcım: Turknet.

Kalite memnuniyetim: 10 Üzerinden 7(Internet kesintileri oluyor)
Fiyat memnuniyetim: 10 Üzerinden 9

Download hızım: 10 Mbps
Upload hızım: 0.6 Mbps
Paketim: 14MBPs Limitsiz
Fiyatı: Ayda 80 TL
Taahhüt: Yok herhalde
Servis sağlayıcım: Turkcell Firması

Kalite memnuniyetim: 10 Üzerinden -10
Fiyat memnuniyetim: 10 Üzerinden 0

Her internet kelimesini görünce Turkcell'e sövüyorum. Neden mi? Geceleri internet 1 MBPs'ye düşüyor. Google bile açılmıyor. Sabahları saat başı internet kopuyor. Arayınca da "BiZdE Bri Sorn GözÜqMüyor ModeMi qontrOl EdiN" diyorlar. Haftada 20 kere arıyoruz, 3 tane modem değiştirdik, altyapıyı kontrol ettirdik hep aynı sonuç: Sorun yok. Yine sinirlendim, delireceğim en sonunda.

Superonline'a bulaşmayın. 5 yıllık müşterileriyiz, hep aynı sorun. Babam değiştirmemize de izin vermiyor. Bana yetiyor nasıl bir mantık ya.

Her internet kelimesini görünce Turkcell'e sövüyorum. Neden mi? Geceleri internet 1 Mbps'ye düşüyor. Google bile açılmıyor. Sabahları saat başı internet kopuyor. Arayınca da "BiZdE Bri Sorn GözÜqMüyor ModeMi qontrOl EdiN" diyorlar. Haftada 20 kere arıyoruz, 3 tane modem değiştirdik, altyapıyı kontrol ettirdik hep aynı sonuç: Sorun yok. Yine sinirlendim, delireceğim en sonunda.

5-6 sene Superonline kullandım, hem de neredeyse sıfır sıkıntıyla. 1-2 ay önce gün içinde benim etkin kullandığım saatlerde 1-2 kez kopmalar başladı, aradım önce size kurulan cümlenin aynısı kurdular tabii ki :D Sonra da günde 3e kadar kopmalar normal deyip beni delirttiler. 5 senedir 8Mbps verdikleri altyapıdan şu an 92Mbps alıyorum TurkNet'e geçtim :D Sözleşme bitiyorsa farklı firmalara göz gezdirin bence.

5-6 sene Superonline kullandım, hem de neredeyse sıfır sıkıntıyla. 1-2 ay önce gün içinde benim etkin kullandığım saatlerde 1-2 kez kopmalar başladı, aradım önce size kurulan cümlenin aynısı kurdular tabii ki :D Sonra da günde 3e kadar kopmalar normal deyip beni delirttiler. 5 senedir 8Mbps verdikleri altyapıdan şu an 92Mbps alıyorum TurkNet'e geçtim :D Sözleşme bitiyorsa farklı firmalara göz gezdirin bence.

Babam olmaz diyor. Kuzenim TurkNet'e geçti kurtuldu. Sorun yaşamayanda çok yaşayan da. Anlamadım gitti. Bu gidişle NetSpeed'e falan zorla geçeceğiz herhalde.

Download hızım: 11 Mbps
Upload hızım: 1 ile 1.30 Mbps arası
Paketim: Özgür İletişim Aktif
Fiyatı: Ayda 85 TL
Taahhüt: Yok
Servis sağlayıcım: Turknet

Kalite memnuniyetim: 8/10
Fiyat memnuniyetim: 10 Üzerinden 10

Memnun olmadığım tek konu hız. Sokağımızdaki bazı yerlerde vdsl hattı varken bizim bina eski olduğu için yapılmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı