Anonymous Çeviri VirusTotal sonuçları

1. Shift F10.
  2. Diskpart
  3. List disk.
  4. Sel disk 0 (eğer HDD disk 0 ise)
  5. Clean
  6. Komut satırını kapat.
  7. Yenile.
Bunların hepsini yaptım kurayım mi simdi 931 GB SSD'ye Windows'u.
Evet.
Formatladıktan sonra, ilk attığım ve virüsün analizini yaptığım mesaja "Rapor" kısmından "Çözüm" olarak işaretleyip raporlar isen herkes görebilir.

Kernel32.dll her türlü geliyor hocam herhalde 2. format bu bakalım gine gelecek mi? Windowsun kendi dosyası olmasın
Kernel32.dll bir virüs değil. Sistem dosyası. Bahsettiğim gibi bu dosyayı yamalıyor. Yani üzerinde değişiklik yapıyor.

Kernel32.dll bir virüs değil. Sistem dosyası. Bahsettiğim gibi bu dosyayı yamalıyor. yani üzerinde değişiklik yapıyor.

He bende korktum tekrar mı geldi lan bu diye saolasin şimdi kuruluyor bakalım ben sana yazarım tamamlaninca

@EkmekArasıRam kral Windows kuruldi bitti ama CMD gine böyle diyor sıkıntı var mi sence.

Dosya Ekleri

• 20230520_065526.jpg
    20230520_065526.jpg
    305,4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Böyle bir yamada ki virüs için bu kadar uğraşmak inanılır gibi değil gerçekten. Steamde oyun alırken çoğunlukla tr yama olup olmadığına bakarak ve nette olduğunu bilerek alıyorum ancak bu gidişle ben de, tr yama olsa bile kurmam sanırım.
Türk Türk'e neden bir Türkçe yama için yamaya virüs koyar ya da kötü amaçla bir şey yapmak ister ki..

Böyle bir yamada ki virüs için bu kadar uğraşmak inanılır gibi değil gerçekten. Steam'de oyun alırken çoğunlukla TR yama olup olmadığına bakarak ve nette olduğunu bilerek alıyorum ancak bu gidişle ben de, TR yama olsa bile kurmam sanırım.
Türk Türk'e neden bir Türkçe yama için yamaya virüs koyar ya da kötü amaçla bir şey yapmak ister ki.

Sorma bir daha asla ama asla ama ne TR yama ne varsa orijinal alacağım kafayı yedim yav 2 saattir. Şimdi daha driverlar var güncellemeler var ekran karti var ses var ohooo

Sorma bir daha asla ama asla ama ne TR yama ne varsa orijinal alacağım kafayı yedim yav 2 saattir. Şimdi daha driverlar var güncellemeler var ekran karti var ses var ohooo

İnternetten bu gibi dosyaları indirmeden önce araştırmak lazım çünkü her türlü virüsü koyabiliyorlar. Her dosyada virüs vakası olacak diye bir şey yok tabii ama virüs çıkınca da çok uğraşıyorsunuz. Bana kalırsa bu tür dosyaları indirmemek sizin için daha iyi olur.

İnternetten bu gibi dosyaları indirmeden önce araştırmak lazım çünkü her türlü virüsü koyabiliyorlar. Her dosyada virüs vakası olacak diye bir şey yok tabii ama virüs çıkınca da çok uğraşıyorsunuz. Bana kalırsa bu tür dosyaları indirmemek sizin için daha iyi olur.

İndirmeden taratamiyorsun anca URL oda çok işe yaramaz direk indirmemek en iyisi ya.
Da orijinal olacak Türkçe yama oyun da var olacak ya da İngilizce bilicen artık baba.

Yeni konular

Geri
Yukarı