Anti virüs gerekli mi?

4-5 aydır anti virüs sitemi bulundurmuyorum ve şüphelendiğim zaman virüs programı kurup temizledikten sonra siliyorum. Defender falan hepsi devre dışı çünkü kullandığım programları engelliyor.

@Murat5038 Gülünecek bir şey demedim.

Ben de yıllardır oyunlarımı vs. Steam üzerinden oynuyorum ve günlük gezintilerimde güvenilir sitelerde dolaşıyorum. Henüz Windows Defender haricinde bir programa gerek duymadım.

Kaspersky ve Malwarebytes kullanıyorum üstüne ikisininde Web Guardını kullanıyorum o kadar paronayağım
O paronayaklık değil bilinçsizlik. İkisi bir arada aktif kullanılmaz. Kaspersky IS ve üzeri ise MBAM free olarak kullanın veya kaldırın.

Defender yeterli diyenlere kanma. Onlar hayatında virüs yememiş insanlar. Kaspersky Security Cloud Free kullan para vermeyeceksen. Vereceksen Kaspersky internet Security kullan.
Ne gerek var free sürüme total security indir deneme sürümü bittiğinde opera indşr vpn aç tekrar indir kısır döngüye girer yada gizli sekmeden indir işe yarıyor

O paronayaklık değil, bilinçsizlik. İkisi bir arada aktif kullanılmaz. Kaspersky IS ve üzeri ise MBAM free olarak kullanın veya kaldırın.
Free kullanıyorum. Bir de ona para mı vereceğim? Maalesef o kadar zengin değilim. Güncellemesi geldiğinde kendisi 14 day premium süresi etkinleştiriyor ama onun haricinde Web Guard ücretsiz reklamları falan da engelliyor virüslü siteye girdiğimde de.

Geri
Yukarı