Anti virüsler ve temizlik programları gereksiz değil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir kere işletim sisteminde cache, junk benzeri dosyalar biriktirmemeniz imkansız. Haliyle zaten en az bir temizlik programına ihtiyacınız var. Öte yandan en güvenilir sitelerde bile yeri geliyor bir pop-up'la birçok şey mahvolabiliyor. Haliyle bu durumda yine en az bir AV'ye ihtiyacınız var.

Yani bu bariz bir durum yoruma bile gerek yok fakat yine de yazmak istedim.

Öte yandan bu işin kendini bilmekle alakası yok güzel kardeşim.

O zaman madem son derece profesyonel bir şoförsün. Birkaç gün şöyle şehir içinde ehliyetsiz gezin bakalım neler oluyor.

Temkinlilik tavsiye ediyoruz cahil yaftası yapıştırmıyoruz.

Sen tavsiye edersin, diğeri salak salak yorum yapmayın der. Ben onu diyorum.

Benim ihtiyacım yok, bunun tartışmasını yapmam. Yarın birgün virüs girince yardım konusu açarsın diyecek bazı çocuklar, onları da ciddiye almıyorum.

Sen tavsiye edersin, diğeri salak salak yorum yapmayın der. Ben onu diyorum.

Benim ihtiyacım yok, bunun tartışmasını yapmam. Yarın birgün virüs girince yardım konusu açarsın diyecek bazı çocuklar, onları da ciddiye almıyorum.
O zaman siz Admin veya Moderator dan bir istekte bulunun. Sizin için Antivirüs kullanmayanlar diye bir bölüm açsın. Oranın başına da sizi geçirsin. Sanırım bu mümkün değil. Siz görüşlerinizle bu forumun güvenlik politikalarına uymuyorsunuz. Bu forumda "Malware" konumundasınız.

O zaman siz Admin veya Moderator dan bir istekte bulunun. Sizin için Antivirüs kullanmayanlar diye bir bölüm açsın. Oranın başına da sizi geçirsin. Sanırım bu mümkün değil. Siz görüşlerinizle bu forumun güvenlik politikalarına uymuyorsunuz. Bu forumda "Malware" konumundasınız.
Çok boş konuşuyorsun. Ben kimseye antivirüs kullanmayın demiyorum, bana gerek yok diyorum niye bunu kabullenemiyorsunuz?

Çok boş konuşuyorsun. Ben kimseye antivirüs kullanmayın demiyorum, bana gerek yok diyorum niye bunu kabullenemiyorsunuz?
Siz burada Antivirüs kullanmanın gereksiz olduğunu söylüyorsunuz. Sizin doğrudan Antivirüs kullanmayın demenize gerek kalmıyor. Ben sizin bu yanlış görüşünüze karşıyım. Sizin Antivirüs kullanıp kullanmamanız beni ilgilendirmiyor.

Siz burada Antivirüs kullanmanın gereksiz olduğunu söylüyorsunuz. Sizin doğrudan Antivirüs kullanmayın demenize gerek kalmıyor. Ben sizin bu yanlış görüşünüze karşıyım. Sizin Antivirüs kullanıp kullanmamanız beni ilgilendirmiyor.
Hayır tabiki gereksiz değil. Mesela benim yeğenime çok gerekli, Minecraft için Texture Pack indirmeye çalışırken virüs sokmuş çünkü linkler hep reklamların arkasına saklanmış, bi sayfada 10 tane download now yazan buton var biri doğru 9'u virüs bilmeyen insan tabiki bu virüsü yiyecek. Bana soran herkese antivirüs kur derim, ama ben kullanmam, kullanmayan insana cahil salak gibi laflar edemezsiniz, dediğim bu.

Hayır tabiki gereksiz değil. Mesela benim yeğenime çok gerekli, Minecraft için Texture Pack indirmeye çalışırken virüs sokmuş çünkü linkler hep reklamların arkasına saklanmış, bi sayfada 10 tane download now yazan buton var biri doğru 9'u virüs bilmeyen insan tabiki bu virüsü yiyecek. Bana soran herkese antivirüs kur derim, ama ben kullanmam, kullanmayan insana cahil salak gibi laflar edemezsiniz, dediğim bu.

Kendini bilene gerek yok. Kimseye de cahil yapıştırması yapmaya kalkmayın.

Sizin bu mesajınıza göre kimse kendini bilmiyor. Hani diyorsunuz ya "Bana soran herkese antivirüs kur derim, ama ben kullanmam, kullanmayan insana cahil salak gibi laflar edemezsiniz, dediğim bu."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı