Antivirus programı önerisi

Satın almayacaksanız deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Tam tarama gerçekleştirirken sistemi kullanmazsanız daha iyi olur. Uyuyacağınız zaman sistemin uyku moduna alma ayarını kapatıp başlatabilirsin. Ekranı kapatma ayarınız açık dursun. Yani belirli bir süre geçince ekranı koruma moduna alsın.

Kaspersky Rescue Disk yöntemini de kullanabilirsiniz.

Satın alacaksanız Kaspersky IS ya da Norton 360 Standart yeterli olacaktır. Daha fazla koruma sağlıyor gibi bir algıya kapılıp, güvenlik dışı ekstra özellik sunan Total, Deluxe gibi sürümlerine fazladan para vermenize gerek yok.

Kaspersky İnternet Security, MBAM MBAM ile sadece Tarama yaparsınız ama kendisi zararlı yazılımları bulmakta ustadır.

En iyisi bence Kaspersky, arkadaşlar da demiş. Bu bitcoin miner virüslerden şüphelenmiştim bir siteden indirdiğim dosya yüzünden 1-2 program denedim bulamadı Kaspersky direkt buldu.

Böyle AV'ler çok da işe yaramaz yeğen. Adam FUD RAT attı, Kaspersky bile bulamadı ya. Kur McAfee'ni, bak rahatına. Öyle çok da takmaya gerek yok bunları. İşini bilen adam hangi AV olursa olsun tak önünü keser. Çok güvenme bunlara. Ama önerim McAfee kurman. Güzel bir AV gibi. Linç yemek istemiyorum ama başka bir yerden hocam Kaspersky'a '******tan teyyare' dedi. Kasma kendini, kur birini keyfine bak. Eninde sonunda seni de bulur zaten o zalim adam.

Böyle AV'ler çok da işe yaramaz yeğen. Adam FUD RAT attı, Kaspersky bile bulamadı ya. Kur McAfee'ni, bak rahatına. Öyle çok da takmaya gerek yok bunları. İşini bilen adam hangi AV olursa olsun tak önünü keser. Çok güvenme bunlara. Ama önerim McAfee kurman. Güzel bir AV gibi. Linç yemek istemiyorum ama başka bir yerden hocam Kaspersky'a '******tan teyyare' dedi. Kasma kendini, kur birini keyfine bak. Eninde sonunda seni de bulur zaten o zalim adam.
MCAFEE ?
Şirket bilgisayarı değil bu,personal bilgisayarı.

Lütfen yalnış bilgi vermeyelim.

Geri
Yukarı