Antivirus programı önerisi

McAfee?
Şirket bilgisayarı değil bu, personal bilgisayarı.

Lütfen yanlış bilgi vermeyelim.

Hocam bilmiyordum, kusura bakmayın. Çoğu hocam McAfee öneriyordu, ondan söyledim. İş bilgisayarında hangi farklar oluyor peki?

Bir de sizce şu tablo doğru mu:

1618471370870.png

Hocam bilmiyordum, kusura bakmayın. Çoğu hocam McAfee öneriyordu, ondan söyledim. İş bilgisayarında hangi farklar oluyor peki?
Hocam iş bilgisayarı dediğim şirket bilgisayarı.

Şöyle düşünün bir iş bilgisayarı (şirketlerde kullanılan) ev bilgisayarı aynı mıdır ? Değildir.

İş bilgisayarına normal bir şirkete giren kişi sayısı gibi daha fazla dosya gelir.

Bizim ev A-V'lerimizin mantığı dışarıdan korumaktır, ancak Şirket bilgisayarlarında böyle birşey olamaz nedeni; günde 1000 tane dosya girip çıkıyor belki.
Bunun için kaleyi içeriden savunur Şirket A-V'ları.

En iyi şirket A-V'ı tartışmasız:MCAFEE
En iyi ev A-V'ı ise:Tartışmalı bir şekilde Kaspersky

Ayrıntısı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım İroni değildir.

Hocam iş bilgisayarı dediğim şirket bilgisayarı.

Şöyle düşünün bir iş bilgisayarı (şirketlerde kullanılan) ev bilgisayarı aynı mıdır ? Değildir.

İş bilgisayarına normal bir şirkete giren kişi sayısı gibi daha fazla dosya gelir.

Bizim ev A-V'lerimizin mantığı dışarıdan korumaktır, ancak Şirket bilgisayarlarında böyle birşey olamaz nedeni; günde 1000 tane dosya girip çıkıyor belki.
Bunun için kaleyi içeriden savunur Şirket A-V'ları.

En iyi şirket A-V'ı tartışmasız:MCAFEE
En iyi ev A-V'ı ise:Tartışmalı bir şekilde Kaspersky

Ayrıntısı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım İroni değildir.
Yok hocam ironi değil, bilmediğimden sordum. Peki testlerde falan genellikle Norton öneriliyor, Technopat'ta neden Kaspersky öneriliyor?

Yok hocam ironi değil, bilmediğimden sordum. Peki testlerde falan genellikle Norton öneriliyor, Technopat'ta neden Kaspersky öneriliyor?
Adam açıklamış Kaspersky en iyisi diye.

Adamlar tecrübeli,kaspersky'larda hafif ve güzel.

Ayrıca Kaspersky çok hafif ve buna rağmen çok güçlü.

Testleri var.

Attığım videoda ve açıklamasında bulabilirsin

Bir de sizce şu tablo doğru mu:

Eki Görüntüle 975039
Hayır hocam.

Norton'u belki anlarım çok fanatiksinizdir (onlar için konuşuyorum)
Ancak bitdefender ve MCAFEE'nin girebiliceğini sanmıyorum.

1-Kaspersky 2-Eset 3-Bitdefender.
Benim ve birçok kişinin gözünde

Malwarebytes ya da Kaspersky.

Geri
Yukarı