Antrenman Programım

asdddxaw

Hectopat
Yer
İstanbul
1. Gün

• Bench Press 7x 10+ (Tüm tekrarlarda + Olacak ben genelde tükenene kadar gidiyorum. +'nın anlamı yazan sayının altına düşmeyin ama üstüne çıkabilirsiniz demek.)
  • Fly 3x 15+ (Dumbell, Makine veya Kablo ile yapabilirsiniz, ben Dumbell'da rahat ediyorum.)
  • Over Head Press 3x 8+ (OHP'ye yeni başladım yavaş yavaş kendimi geliştiriyorum o yüzden set ve tekrarlar düşük.)
  • Lateral Raise 5x 15+ (Dumbell, Makine veya Kablo ile yapabilirsiniz, ben Dumbell'da rahat ediyorum.)
Son olarak Kardiyo
Koşu Bandı

• Eğim %15 (En yükseği bu ne kadar kalkıyorsa o kadar yükseltin.)
  • Hız 4.5 - 5.5
  • Süre 10 - 15 Dakika
2. Gün

• Lat Pull Down 7x 10+ (5 Set Normal, Geniş tutuş 2 Set Ters tutuş.)
  • Deadlift 4x 8+
  • Row 5x 10+ (Bar veya Makine ile yapabilirsiniz tercih sizin.)
  • Squat 5x 10+
  • Leg Curl 3x 15+
Son olarak Kardiyo
Koşu Bandı

• Eğim %15 (En yükseği bu ne kadar kalkıyorsa o kadar yükseltin.)
  • Hız 4.5 - 5.5
  • Süre 10 - 15 Dakika
3. Gün
  • Dinlenme. (Sonra en baştan sarıyoruz, hafta da 4 Kere güzel bir idman yapmış oluyoruz.)
Bunların dışında her sabah idman günleri 40 dakika, Dinlenme günleri 1 Saat kardiyom var. Kardiyoyu siz yapın diye söylemedim herkesin kondisyonu o kadar yetmeyebilir. (Ama kendinizi alıştırırsanız sağlık açısından çok faydalı ben yapmaya başladığımdan beri çok iyi hissediyorum)

Sporcu arkadaşlar 1-2 Gün çılgınlık yapıp idmanı denesinler, mükemmel kafası var. Antrenman programımı paylaşmak istedim öylesine. Çok ağır kullanmayın kası hissedecek kadar kullanın doğru ağırlığı bulun ego yapmayın iyi sporlar. 😁 😁 😁

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı