AOC 24G2U 24" 1MS 144Hz Alınır Mı?

Teşekkür ederim, Sinerji'den aldım 1640 TL'ye. Umarım ölü piksel çıkmaz, yoksa Tüketici Hakem Heyeti ile uğraştıracaklar. :)
inşallah sorun çıkmaz.
Vatan bilgisayar müşteri hizmetleri ile görüştüm bu vg259q için her yere geldi sizde niye yok dedim. Yılbaşında sayım yaptıkları için sevkiyatımız gecikti şubat ortasında stoklarımızda olacak diye söylediler. Bakalım 1800 ve altına dek getirene kadar beklemeyi düşünüyorum. Şuan piyasada 2000 tl civarında.

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim ürün alınır mı? İncehesap güvenilir midir? Bir de monitörün FreeSync veya G-Sync özelliği yok. Ekran kartım GTX 1660 Ti. Alırsam sorun yaşar mıyım?

Merhaba ben de AOC 27G2U Modelini kullanıyorum ve ekran kartımda MSİ GTX 1660 Ti Gaming X modeli Ekran dan ve özelliklerinden çok memnunum İncehesaptan Gamingecesin de satın aldım. Hiç bir sıkıntı yok.

Asus VG249Q monitörü bugün teslim aldım, şimdilik ölü piksel falan çıkmadı Allah'a şükür. Sonradan çıkarsa bilemem, inşallah çıkmaz. İlk izlenimlerim görüntü kalitesi IPS panele göre bende şok etkisi yaratmadı yani TN gibi geldi, sanırım VGA portuna bağladığım için. Ekran kartımda DisplayPort çıkışı olmadığı için ayrıca HDMI kablo almam gerekecek.
Edit: Kutudan HDMI çıkıyormuş şimdi gördüm. Ama görüntü kalitesi yine standart TN gibi nedense.

Son düzenleme:
Bu modelin 27 inçini almıştım fakat ekranın ortasında piksel hatası vardı.Hemen iadesini yaptım.Tekrar sipariş vermek istiyorum 24 mu olsun 27 mi kararsız kaldım.Size göre hangini tercih etmeliyim boyut olarak.Yine aynı sorunla karşı karşıya kalacak mıyım?

Bu modelin 27 inç'ini almıştım fakat ekranın ortasında piksel hatası vardı. Hemen iadesini yaptım. Tekrar sipariş vermek istiyorum 24 mü olsun 27 mi kararsız kaldım. Size göre hangini tercih etmeliyim boyut olarak? Yine aynı sorunla karşı karşıya kalacak mıyım?
Boyut olarak değil de DPI'ın az olmasından dolayı 1080P için 27 inç tavsiye etmem.

bu monitör nasıl arkadaşlar göz yorgunluğu vs. ne durumda bu gün sipariş vermeyi düşünüyorum itopya dan
itopya mağazasından test ederek almaya karar verdim gelip burdan kontrol edilerek teslim alabilirsiniz dediler

Son düzenleme:
bu monitör nasıl arkadaşlar göz yorgunluğu vs. ne durumda bu gün sipariş vermeyi düşünüyorum itopya dan
itopya mağazasından test ederek almaya karar verdim gelip burdan kontrol edilerek teslim alabilirsiniz dediler
Göz yorgunluğu vb. yapmıyor, 15 Ekim'den beri kullanıyorum ben, son derece memnunum. Test edip alacakmışsınız mağazada zaten, ölü piksel şansını da ortadan kaldırmış olursunuz.

Göz yorgunluğu vb. yapmıyor, 15 Ekim'den beri kullanıyorum ben, son derece memnunum. Test edip alacakmışsınız mağazada zaten, ölü piksel şansını da ortadan kaldırmış olursunuz.
evet test etme amacım zaten ölü piksel için yorgunluk uzun süreli kullanımda belli olur tabiki
teşekkür ederim bilgi için

Geri
Yukarı