AOC 24G2U alternatifi önerisi

Metallicali

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
Merhaba arkadaşlar, Amazon'dan AOC 24GU2 modelinden almıştım. Biraz önce geldi ve ölü piksel testi yaptığımda 6 tane ölü piksel vardı. Direkt kargoya geri götürüp iade ettim. 2-3 gün önce AVM'leri dolaşıp 144 Hz monitörlere baktığımda en güzel, en canlı ve keskin görüntü AOC 24G2U idi. Şimdi ne yapacağımı da bilmiyorum. 1767 TL'ye almıştım. Bu paraya, bu özelliklerde hangi monitör alınabilir sizce? Arkadaşlar bu arada kağıt üstünde iyi gözüken monitörleri önermeyin. Bizzat deneyip beğendiğiniz monitörleri önerirseniz memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Renk olarak AOC kadar iyi değil o yüzden tekrar AOC alıp şansınızı denemenizi öneririm. Ama illa alternatif olacaksa bu ona en yakın model.

IPS, 144Hz ve malzeme kalitesi olarak güzel bir ürün:

Yine aynısından al. Alternatif:

Cevap yazan tüm arkadaşlara tşk ederim. Media markt'a girdiğimde eşeman 1700 lü rakama lg önerdi. Renkleri soluktu. 3 tane yan yana vardı ama hiç içime sinmedi. Viewsonic zatn aoc ile aynı paneli paylaşıyor ve Aoc'nin dış tasarımı daha güzel. Asus tuf serisi de renk kalitesi açısında gözüme o gün hiç güzel gelmemişti. Sanırım yine aoc alıp şansımı deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı