AOC 24G2U için yeni DP kablosu alınmalı mı?

The Towande

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar RTX 2060 ve AOC 24G2U 23.8" 144Hz 1ms FreeSync Full HD IPS ürünlerini 3 aydır kullanıyorum. İçinden çıkan DP kablosuyla idare ediyordum ancak son zamanlarda monitörde salilesik göz kırpma ve tarayıcıda kasış hissiyatı başladı. Sizce bu sorunları kaliteli bir DP kablosu alarak çözebilir miyim yoksa bilgisayara ait donanımsal / yazılımsal bir sorun mu?

Kablo ile ilgili olduğunu düşünmüyorum, zaten çoğu monitör sorunu da kablo ile ilgili değil. Donanımsal ya da yazılımsal olma ihtimali yüksek.
"Kaspersky ile tam tarama yapın :D"

Arkadaşlar RTX 2060 ve AOC 24G2U 23.8" 144Hz 1ms FreeSync Full HD IPS ürünlerini 3 aydır kullanıyorum. İçinden çıkan DP kablosuyla idare ediyordum ancak son zamanlarda monitörde salilesik göz kırpma ve tarayıcıda kasış hissiyatı başladı. Sizce bu sorunları kaliteli bir DP kablosu alarak çözebilir miyim yoksa bilgisayara ait donanımsal / yazılımsal bir sorun mu?
Muhetemelen monitörle alakalı değildir, ben de aynı monitörün içinden çıkan kablosunu kullanıyorum, bir de kabloyla alakalı olsaydı 3 ay sonra ortaya çıkmazdı.

Başka bir HDMI veya DP kablo ile kullanıp test et. Bahsettiğin sorunlar olmazsa sorun kablodandır. Technopa'ın önerdiği Vesa sertifikalı bu markanın kablosunu öneririm. Kullanıyorum:

Başka bir HDMI veya DP kablo ile kullanıp test et. Bahsettiğin sorunlar olmazsa sorun kablodandır. Technopat Sosyal'in önerdiği Vesa sertifikalı bu markanın kablosunu öneririm. Kullanıyorum:
21.60 Gb/s nasıl verebiliyor? Makale 17.28 Gb/s olarak belirtmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı