AOC 24G2U Işık Sızması

Hocam değişim talebi ile geri vatan bilgisayara gönderdim, gelecek olan ürün de aynı şekilde çıkması durumunda iade edeceğim. Yani her yerinde olup ufak miktarlarda dahi olsa benim için sıkıntı değil ama iki bölgeden artık siyahın tonlarını açacak şekilde vurması çok canımı sıktı.

İnşallah gelen monitorde sıkıntı çıkmaz hocam. Çünkü kullanılan panelin kalitesi belli. Bol şans.

Umarım hocam, gelen üründe de sıkıntı çıkarsa 14 günlük iade hakkıma güveniyorum, artık yapabileceğim bir şey yok.

Aynen hocam. Geçen sene aldığımızda grupta ölü pixel çıkan sayısı baya yüksekti. Işık sızması olsun ölü pixel olmasın diyorduk artık. Bir yıldır kullanıyorum hala bir sıkıntı olmadı çok şükür.

Aynen hocam. Geçen sene aldığımızda grupta ölü pixel çıkan sayısı baya yüksekti. Işık sızması olsun ölü pixel olmasın diyorduk artık. Bir yıldır kullanıyorum hala bir sıkıntı olmadı çok şükür.
Bir şey merak ediyorum, değişimden gelen ürün geldikten sonra 14günlük cayma hakkım ilk aldığım ürünün üzerinden mi devam ediyor,yoksa 2. ürünün elime geçiş tarihinden itibaren 14gün olarak tekrar mı oluyor? Bu konuda bilginiz var mı? Ya da bilgisi olan birisini biliyorsanız iletebilir misiniz kendisine ?

Bir şey merak ediyorum, değişimden gelen ürün geldikten sonra 14günlük cayma hakkım ilk aldığım ürünün üzerinden mi devam ediyor,yoksa 2. ürünün elime geçiş tarihinden itibaren 14gün olarak tekrar mı oluyor? Bu konuda bilginiz var mı? Ya da bilgisi olan birisini biliyorsanız iletebilir misiniz kendisine ?
Maalesef bilmiyorum hocam. Bunu firmanın kendisi ile görüşmeniz daha doğru olur.

An itibari ile 2. Monitörü aldım, bunda da kırmızı renkte 1 adet ölü piksel var, ışık sızması çok düşük seviyede, sizce ne yapmalıyım ? İade mi, yoksa kullanıma devam edilmeli mi ?

An itibari ile 2. Monitörü aldım, bunda da kırmızı renkte 1 adet ölü piksel var, ışık sızması çok düşük seviyede, sizce ne yapmalıyım ? İade mi, yoksa kullanıma devam edilmeli mi ?

Hocam uyarmıştım. Işık sızması her halükarda olacak ama ölü pixel olmasın demiştim. Bence bir daha değişim isteyin.

Geri
Yukarı