AOC 24G2U monitör alınır mı?

Hocam ürünün özelliklerinde DisplayPort yok yazıyor. HDMI da kullanılmaz bu zamanda.
Resmi sitesinde DP girişi var gözüküyor. Orayı baz alın.
1656770977374.png

Ben iki yıldan biraz daha uzun sürece AOC 24G2U kullanmıştım. Kanser gibi yayılan çizgiler sonucunda ölene kadar oldukça memnundum. Benzer şikayetler ile alakalı mesajları da gördüm. Ancak bu daha çok eski kullanıcılarda yani 2019 veya 2020 başlarında alanlarda var gibi gözüküyor. Hepsi sorunlu değil tabiki ama eskiler arızaya daha çok meyilli gibi duruyor. Eğer panelle alakalı ise 2020 yılında panelde revizyona gidilmişti. Yeni modellerin renk kapsamı birazcık düşmüş ama hız konusunda daha iyiydi diye hatırlıyorum.

Kullananların çoğunu memnun etmiş ama artık benim gözümde şüpheli bir modeldir. Benimkisi şu an teknik serviste. Servis tarafından "sıfırı ile değişim" kararının AOC tarafından onayı bekleniyormuş.

Viewsonic XG2405-2 veya LG24GN650-B alternatif olarak düşünülebilir.

Ben iki yıldan biraz daha uzun sürece kullanmıştım. Kanser gibi yayılan çizgiler sonucunda ölene kadar oldukça memnundum. Benzer şikayetler ile alakalı mesajları da gördüm. Ancak bu daha çok eski kullanıcılarda yani 2019 veya 2020 başlarında alanlarda var gibi gözüküyor. Hepsi sorunlu değil tabiki ama eskiler arızaya daha çok meyilli gibi duruyor. Eğer panelle alakalı ise 2020 yılında panelde revizyona gidilmişti. Yeni modellerin renk kapsamı birazcık düşmüş ama hız konusunda daha iyiydi diye hatırlıyorum.

Kullananların çoğunu memnun etmiş ama artık benim gözümde şüpheli bir modeldir. Benimkisi şu an teknik serviste. Servis tarafından "sıfırı ile değişim" kararının AOC tarafından onayı bekleniyormuş.

Viewsonic XG2405-2 veya LG24GN650-B alternatif
LG modeli var öneririm arkadaşın dediği gibi sorunlar varsa başka modellere yönel.

Ben iki yıldan biraz daha uzun sürece AOC 24G2U kullanmıştım. Kanser gibi yayılan çizgiler sonucunda ölene kadar oldukça memnundum. Benzer şikayetler ile alakalı mesajları da gördüm. Ancak bu daha çok eski kullanıcılarda yani 2019 veya 2020 başlarında alanlarda var gibi gözüküyor. Hepsi sorunlu değil tabiki ama eskiler arızaya daha çok meyilli gibi duruyor. Eğer panelle alakalı ise 2020 yılında panelde revizyona gidilmişti. Yeni modellerin renk kapsamı birazcık düşmüş ama hız konusunda daha iyiydi diye hatırlıyorum.

Viewsonic XG2405-2 veya LG24GN650-B alternatif olarak düşünülebilir.
2019 modelleri galiba Panda IGZO IPS sıkıntılı bir panel kullanıyordu. Öyle bir şey hatırlıyorum. ama 2021 modellerinde bu sorunu ortadan kaldırmış olmaları lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı