AOC 24G2U vs ViewSonic 24" XG2405 vs ASUS TUF Gaming 24" VG249Q

Rogeryuk

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar bayramla birlikte bir monitör almayı düşünüyorum. Bütçem 1800 civarı, AOC Hepsiburada'da 1679 TL şu an için. Sizce hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yaklaşık 2 aydır AOC 24G2U kullanıyorum itopyadan 1400 lira civarına almıştım. Tam olarak f/p ürünü hiçbir sıkıntı yaşamadım ama 1800 tl civarı bütçeye çıkabilseydim xg2405 tercih ederdim

Hangi oyunları oynuyorsunuz ve onun dışında ne yapıyorsunuz?
Counter Strike , Rainbow Six Siege , League of Legends gibi oyunlar oynuyorum. Tabi bunların yanında güzel grafikli hikayeli oyunlarda oynuyorum. Oyun olarak karma bir kullanıma sahibim diyebilirim. Öğrenci evinde iyi bir televizyonum olmadığı için televizyonda izleyeceğim film, dizi gibi şeyleri de monitör üzerinden yapacağım.
Ben yaklaşık 2 aydır AOC 24G2U kullanıyorum itopyadan 1400 lira civarına almıştım. Tam olarak f/p ürünü hiçbir sıkıntı yaşamadım ama 1800 tl civarı bütçeye çıkabilseydim xg2405 tercih ederdim
Sizi buna iten nedir ne gibi bir farkı vardır AOC ile xg2405'in ?

Counter Strike , Rainbow Six Siege , League of Legends gibi oyunlar oynuyorum. Tabi bunların yanında güzel grafikli hikayeli oyunlarda oynuyorum. Oyun olarak karma bir kullanıma sahibim diyebilirim. Öğrenci evinde iyi bir televizyonum olmadığı için televizyonda izleyeceğim film, dizi gibi şeyleri de monitör üzerinden yapacağım.

Sizi buna iten nedir ne gibi bir farkı vardır AOC ile xg2405'in ?
AOC 24G2U Yeterlidir.

24G2U şu anda İtopya'da 1550 TL ama tepkime süresi olarak 1ms(MPRT) yazıyor. Viewsonic ise normal 1ms yazıyor. Aradaki fark nedir ?

24G2U şu anda İtopya'da 1550 TL ama tepkime süresi olarak 1ms(MPRT) yazıyor. Viewsonic ise normal 1ms yazıyor. Aradaki fark nedir ?
İki monitör de aynı paneli kullanıyor ve tepkime süreleri birebir aynı. Aralarındaki tek fark ayak stand kısmı. İtopya'dan almanızı kesinlikle tavsiye etmem. Hepsiburada'da satıcı Hepsiburada olarak satılıyor şu an 24G2U. Oradan almanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı