AOC AGON AG241QG vs GIGABYTE G24F-2

arm1

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 3000₺ bir arkadaşım AOÇ model monitörünü satıyor, 2800₺'ye anlaştık.
Bir mağazada da 2850₺'ye Sıfır G24F-2 monitör var fakat bir adet ölü pixel mevcut. Seçim konusunda çok kararsız kaldım.
Eski monitör olmasına rağmen AOC monitörün 2K oluşu beni cezbetti ama IPS panel ve yeni bir model olması üstelik sıfır olması sebebiyle GIGABYTE monitör de göz kırpıyor.
İkisi arasında çok ama çok kararsız kaldım! Düşüncelerinizi bekliyorum, teşekkürler:)

Not: AOC monitörün kgf yok.

AOC'un 2k oluşu cezbedici olsa da TN panel bir monitör. Şahsen ben IPS dururken TN paneli kesinlikle tercih etmezdim. Rekabetçi oyunlarda iyi olmak sizin için güçlü bir etken değilse TN panel tercih edilmez.

Arkadaşlar bütçem 3000₺ bir arkadaşım AOÇ model monitörünü satıyor, 2800₺'ye anlaştık.
Bir mağazada da 2850₺'ye Sıfır G24F-2 monitör var fakat bir adet ölü pixel mevcut. Seçim konusunda çok kararsız kaldım.
Eski monitör olmasına rağmen AOC monitörün 2K oluşu beni cezbetti ama IPS panel ve yeni bir model olması üstelik sıfır olması sebebiyle GIGABYTE monitör de göz kırpıyor.
İkisi arasında çok ama çok kararsız kaldım! Düşüncelerinizi bekliyorum, teşekkürler:)

Not: AOC monitörün kgf yok.

her türlü gigabyte bence 1 ölü pikselden birşey olmaz o fiyata ve nano ips duruken tn panel olan eski bir monitör almak mantıksız olur

Yeni konular

Geri
Yukarı