AOC Porsche design PD27s monitör ne zaman stoka gelir?

Specialagent58

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, bilenler vardır bu monitörün stokları 2-3 hafta önce bitti ve daha gelmedi.
2K monitör olarak bunu almak istediğimden stok bekliyorum.
Bu monitör ne zaman stoklara gelir? Takip eden veya bilen var mı? Kısa zaman içinde gelmezse artık başka monitör almayı düşünüyorum birkaç gün içinde.

Teşekkürler.

AOC ülkemize stok sokan bir marka. Tedarik anlamında 5-6 aydır sorun yaşanmıyor. Yakın zamanda geleceğini düşünüyorum. Beklemeye değer. Fiyatı değişir mi bilemem.
Kesin bilgi kullanıcılarda bulunmaz. Satıcılara sormak lazım. Siparişleri varsa bekliyorlardır.

AOC ülkemize stok sokan bir marka. Tedarik anlamında 5-6 aydır sorun yaşanmıyor. Yakın zamanda geleceğini düşünüyorum. Beklemeye değer. Fiyatı değişir mi bilemem.
Kesin bilgi kullanıcılarda bulunmaz. Satıcılara sormak lazım. Siparişleri varsa bekliyorlardır.
Sağol umarım yakın zamanda gelir. En son 12500 dü pahalılanmadan gelmesi büyük temennim. Benimde beklemekden başka çarem yok aradığım özelliklere en uygun monitör internette satılanlar arasından.

Sağ ol umarım yakın zamanda gelir. En son 12500'dü pahalılanmadan gelmesi büyük temennim. Benim de beklemekden başka çarem yok aradığım özelliklere en uygun monitör internette satılanlar arasından.

Geldiğinde fiyatını inceleriz. Konuyu günceller etiket atarsın.
Absürt fiyatta gelirse alternatif bakabiliriz.
Güzel monitör, konsept tasarımı çok premium duruyor. Zengin olsam evimin bir köşesine biblo diye koyarım.

Geldiğinde fiyatını inceleriz. Konuyu günceller etiket atarsın.
Absürt fiyatta gelirse alternatif bakabiliriz.
Güzel monitör, konsept tasarımı çok premium duruyor. Zengin olsam evimin bir köşesine biblo diye koyarım.
Hocam merhaba tekrar, bu monitör gelmiyor bir türlü, umudum neredeyse gitti yakın zamanda gelmesi için. Bana en fazla 10-11K ya 2K 27 ekran AOC vs. iyi marka alternatif önerebilir misin? Çok para vermek istemiyorum renkleri ASUS VG27AQZ gibi kötü olmasın ve kontrastı iyi olsun yeterli, VA panel de olsa olur sen anlıyorsun bu işlerden sana bırakıyorum.

Son düzenleme:
Hocam merhaba tekrar, bu monitör gelmiyor bir türlü, umudum neredeyse gitti yakın zamanda gelmesi için. Bana en fazla 10-11K ya 2K 27 ekran AOC vs. iyi marka alternatif önerebilir misin? Çok para vermek istemiyorum renkleri ASUS VG27AQZ gibi kötü olmasın ve kontrastı iyi olsun yeterli, VA panel de olsa olur sen anlıyorsun bu işlerden sana bırakıyorum.

Evet haklısın. Epeydir stoka gelmiyor. Biraz şanstan yana kötüsün.
AOC Agon AG275QXN/EU Monitör bunu önerecektim. Düne kadar stoku vardı. Şaşırtıcı...
Edit: Satan yer buldum. AOC 27″ AG275QXN/EU 165HZ 1MS HDMI DP QHD VA GAMING MONITÖR – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri
Asus Rog onun yokluğunda önerebileceğim bir monitördü. Lakin geçen hafta varken şimdi stokta yok. Şaşırtıcı...

LG 27" 27GR75Q-B 1Ms 165Hz HDMI DP QHD FreeSync/G-Sync IPS Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu önerebilirim. Güzel ürün. Sadece parlaklığı bu özellikte bir monitör için çok düşük kalıyor. Bu yüzden alıp beğenmeyen oldu. Dikkat edilmesi gereken bir konu. Başka bir eksikliği bulunmuyor.

31 inç istersen hep önerdiğimiz Dell G3223D Monitör Dell üzmez.

Seçimlerin hemen ertesi monitör alma işine girmek yanlış olmuş. Ürünleri stoktan çekmişler.

Evet haklısın. Epeydir stoka gelmiyor. Biraz şanstan yana kötüsün.
AOC Agon AG275QXN/EU Monitör bunu önerecektim. Düne kadar stoku vardı. Şaşırtıcı...
Edit: Satan yer buldum. AOC 27″ AG275QXN/EU 165HZ 1MS HDMI DP QHD VA GAMING MONITÖR – PcKolik.com | Gaming PC ve Bilgisayar Bileşenleri
Asus Rog onun yokluğunda önerebileceğim bir monitördü. Lakin geçen hafta varken şimdi stokta yok. Şaşırtıcı...

LG 27" 27GR75Q-B 1Ms 165Hz HDMI DP QHD FreeSync/G-Sync IPS Gaming Monitor fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu önerebilirim. Güzel ürün. Sadece parlaklığı bu özellikte bir monitör için çok düşük kalıyor. Bu yüzden alıp beğenmeyen oldu. Dikkat edilmesi gereken bir konu. Başka bir eksikliği bulunmuyor.

31 inç istersen hep önerdiğimiz Dell G3223D Monitör Dell üzmez.

Seçimlerin hemen ertesi monitör alma işine girmek yanlış olmuş. Ürünleri stoktan çekmişler.
Öncelikle sağol sorma gerçekten öyle oldu ama nedeni Porsche Design in gelmesini beklememdi stoktan çekeceklerini düşünmedim ama şu var dün ilk attığın AOC'a baktım bende güzele benziyor VA panel olmasına rağmen alayım dedim ama o fiyata renk canlılığı ve parlaklığı açısından iade ettiğim Asus VG27AQZ den iyi mi hocam gerçekten fiyatı daha da düşük çünkü bi tereddüt ediyorum da sonra onun gibi olmasın AOC a güveniyorum ama 🤔 Bir de G sync yokken Free Sync var sanırım Nvidia kullanmamdan biraz eksiklik :)

6 bit + A FRC Bit olarak 8 bit yazıyor AOC da Asus VG27AQZ sadece 8 di mesela daha kötü olmasın hocam renkleri. Sıcak bakıp bakmamaya karar veremedim :D

Son düzenleme:
Öncelikle sağ ol sorma gerçekten öyle oldu ama nedeni Porsche Design in gelmesini beklememdi stoktan çekeceklerini düşünmedim ama şu var dün ilk attığın AOC'a baktım bende güzele benziyor VA panel olmasına rağmen alayım dedim ama o fiyata renk canlılığı ve parlaklığı açısından iade ettiğim ASUS VG27AQZ'den iyi mi hocam gerçekten fiyatı daha da düşük çünkü bir tereddüt ediyorum da sonra onun gibi olmasın AOC'a güveniyorum ama 🤔 Bir de G-Sync yokken Free Sync var sanırım NVIDIA kullanmamdan biraz eksiklik :)

6 bit + A FRC Bit olarak 8 bit yazıyor AOC da ASUS VG27AQZ sadece 8'di mesela daha kötü olmasın hocam renkleri. Sıcak bakıp bakmamaya karar veremedim :D

Agon serisinin başarılı olduğunu biliyorum. Beklentileri karşılıyor.
AOC AGON 5 AG275QXN Review - Total Gaming Addicts bak bu sayfanın bu monitör incelemesi çok doğru. Tüm teknik detaylar paylaşılmış. Referans aldığım bir sayfa olduğu için sana da paylaşıyorum. Normalde pek paylaşmam.

Teknik detaylara biraz hakimsen eksi ve artı kısımlarını görürsün.

Panel Response kısmında monitörün gecikme değerine değinmişler. Bir VA panele göre sonuçlar başarılı ve OverDrive seçeneği için daha iyi görüntü bile alınabildiği yazılmış. Ghosting üzerinde oynama yapabiliyorsun.
Lakin dikkatli okursan "çok FPS oyunu oynayanlara önermiyoruz" yazıyor. Aynı şeyi bende diyorum.
Renk, konstrat ve renk uzayı ASUS'tan daha iyi. Bit olayı seni yanıltmasın. Fabrika kalibrasyonlu olarak geliyor. Delta'e renk değerine kadar değinmişler ve sonuçlar başarılı. (ASUS'u kötülemiyorum.)

Lafın kısası; kendi kullanım şekline göre bir tercihte bulun. Agon siyahlarda, karanlık sahnelerde ve renklerde üzmez. Yapısı, kalitesi, ergonomisi üzmez.
ASUS'da tercih edilebilir. Kendini bir nebze kanıtlamış bir iki TUF serisinden çünkü. Daha ne diyeyim bilemiyorum.

Agon serisinin başarılı olduğunu biliyorum. Beklentileri karşılıyor.
AOC AGON 5 AG275QXN Review - Total Gaming Addicts bak bu sayfanın bu monitör incelemesi çok doğru. Tüm teknik detaylar paylaşılmış. Referans aldığım bir sayfa olduğu için sana da paylaşıyorum. Normalde pek paylaşmam.

Teknik detaylara biraz hakimsen eksi ve artı kısımlarını görürsün.

Panel Response kısmında monitörün gecikme değerine değinmişler. Bir VA panele göre sonuçlar başarılı ve OverDrive seçeneği için daha iyi görüntü bile alınabildiği yazılmış. Ghosting üzerinde oynama yapabiliyorsun.
Lakin dikkatli okursan "çok FPS oyunu oynayanlara önermiyoruz" yazıyor. Aynı şeyi bende diyorum.
Renk, konstrat ve renk uzayı ASUS'tan daha iyi. Bit olayı seni yanıltmasın. Fabrika kalibrasyonlu olarak geliyor. Delta'e renk değerine kadar değinmişler ve sonuçlar başarılı. (ASUS'u kötülemiyorum.)

Lafın kısası; kendi kullanım şekline göre bir tercihte bulun. Agon siyahlarda, karanlık sahnelerde ve renklerde üzmez. Yapısı, kalitesi, ergonomisi üzmez.
ASUS'da tercih edilebilir. Kendini bir nebze kanıtlamış bir iki TUF serisinden çünkü. Daha ne diyeyim bilemiyorum.
Amazon

Hocam tekrardan selamlar şöyle bir monitör var ama bizim bulduğumuz aoc ag275qxn farkı nedir pckolikteki agonu takip ediyorum öneriniz üzere hala sipariş vermedim çünkü gardrop almam gerekti evlilik aşamasında olduğum için farklı masraflarım çıkıyor. Dolar kurundan çekindiğim için çokta uzatmıyacağım biraz daha arayış içerisindeyim size sorayım dedim bulduğum viewsonic monitörü.

Amazon 2 Birde şöyle bir monitörde buldum.

Amazon

Hocam tekrardan selam şöyle bir monitör var ama bizim bulduğumuz AOC AG275QXN farkı nedir PcKolik'teki agonu takip ediyorum öneriniz üzere hala sipariş vermedim çünkü gardrop almam gerekti evlilik aşamasında olduğum için farklı masraflarım çıkıyor. Dolar kurundan çekindiğim için çok da uzatmıyacağım biraz daha arayış içerisindeyim size sorayım dedim bulduğum ViewSonic monitörü.

ViewSonic sevdiğim bir markadır. Fakat bu modelinde aşırı ghosting var. Her VA paneli önermeme nedenim budur.
Kötü bir görüntüye sahip olan monitörler ilgi alanıma girmiyor
Alıcının durumu müsait olmaz, uygun fiyata bulur veya gider-görür-beğenirse lafım yok. Kişisel tercihlere asla karışmam.
Lakin ben baktığın LG ve ViewSonic'in bu modelini önermiyorum.
İkisi arasında LG daha iyi. Net diyebilirim.
Fakat biraz daha fazla verip Agon alırım.

Geri
Yukarı