AÖL hızlı bitirmek

uksenk

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben 11. sınıf öğrencisiyim dönem bitince 2. dönem başında açık öğretime geçsem kalan yarım dönemde okuldan mezun olup üniversite sınavına bu sene yetişebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açık Liseyi 8 dönem okumak zorundasınız. 2. dönemde açığa geçtiğinizde 6. dönemden devam ediceksiniz (6. dönem ile mi başlıyorsunuz yoksa 6.yı bitirmiş sayılıp 7'den mi başlıyorsunuz orasını bilmiyorum) yani 2 dönem daha okumanız gerekecek. 18 yaş ve üzeriyseniz senede 3, değilseniz senede 2 dönem sınavına girebilirsiniz. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Açık Liseyi 8 dönem okumak zorundasınız. 2. dönemde açığa geçtiğinizde 6. dönemden devam ediceksiniz (6. dönem ile mi başlıyorsunuz yoksa 6.yı bitirmiş sayılıp 7'den mi başlıyorsunuz orasını bilmiyorum) yani 2 dönem daha okumanız gerekecek. 18 yaş ve üzeriyseniz senede 3, değilseniz senede 2 dönem sınavına girebilirsiniz. @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
Hocam kredi muhabbeti tam olarak nasıl çalışıyor, şuan 126 kredi gözüküyor bende ve iki dönemde bu krediyi 170'e tamamlayıp mezun olabilirmiyim? Bu konuda pek birşey yazmamışlar bile yada ben salağım bulup okuyamadım.

Hocam kredi muhabbeti tam olarak nasıl çalışıyor, şuan 126 kredi gözüküyor bende ve iki dönemde bu krediyi 170'e tamamlayıp mezun olabilirmiyim? Bu konuda pek birşey yazmamışlar bile yada ben salağım bulup okuyamadım.
Toplam 8 dönem okuduğunda ve kredin en az 170 olduğunda mezun olabilirsin. 8 dönem olduğunda kredin en az 170 değilse mezun olamıyorsun devam etmen lazım.

Hocam o zaman ben 11'den devam ettiğim için son iki dönem sanırsam, tam olarak yazmıyor bile kaç dönem var falan.
Kredi Bilgileri sayfasında yazması lazım bu şekilde:
1703495564978.png

Geri
Yukarı