Apple aşırı abartılan bir marka mı?

Makaleler
9
Yer
Detroit
Arkadaş her yerde insanlar Apple'ı konuşuyor. Belki telefondan ziyade bilgisayarlarla ilgilenmeyi sevdiğim için Apple'la ilgilenmiyor. En iyi telefon denince, veya hayalinizdeki telefon denince herkesin aklına iPhone 13/14 geliyor. Neden diğer markalar (örneğin Samsung S22 vb.) Telefonlar için aynı ilgi yok? Üniversite bilgisayarı denince hemen MacBook akıllara geliyor, derse çalışmak denince iPad.

Arkadaş her yerde insanlar Apple'ı konuşuyor. Belki telefondan ziyade bilgisayarlarla ilgilenmeyi sevdiğim için Apple'la ilgilenmiyor. En iyi telefon denince, veya hayalinizdeki telefon denince herkesin aklına iPhone 13/14 geliyor. Neden diğer markalar (örneğin Samsung S22 vb.) Telefonlar için aynı ilgi yok? Üniversite bilgisayarı denince hemen MacBook akıllara geliyor, derse çalışmak denince iPad.
İşlemcileri kaliteli evet ama bence fiyatlar çok uçuk. 4/5 katı daha az fiyata Windows/Android alırım daha iyi.

Reklam ve manipülasyon boyle bir sey hocam ama hakkini vermek lazim iphone 6 kullandim uzun sure halen tas gibi telefon sozum sadece fazla abartilmasina yoksa gayet kaliteli marka diyebilirim.

Bir fanboyu olarak asla Türkiye'de alınmamalı. 14 serisi zaten rezalet. Türkiye'de bu kadar alınma sebebi vicdanına kadar tırnak uzatmış zengin kocalı ablalarımızın eş dosta hava atmak için alması. Yalnız Daha telefon kullanmasını bilmiyor haspam 😒

2014 üretim ve alım bir macbook kullanıyorum hala da güzel bir şekilde çalışıyor ben gayet memnunum. Kullanım süresi baya fazla bilgisayarın.

İşlemcileri kaliteli evet ama bence fiyatlar çok uçuk. 4/5 katı daha az fiyata Windows/Android alırım daha iyi.
İçerik üreticiler için F/P aslında. Ayrıca telefonda bu 14 serisinde 5'te 1'i fiyatına güzel bir bilgisayar bulabilirsiniz ama Windows tarafında o taşınabilirlikte ve performansta olan cihazlar Apple'dan pahalı. Taşınabilirliği boş ver dersen gene %70'ini gözden çıkarman lazım.

Geri
Yukarı