Apple'ın sitesinden gelecek sipariş kaç günde teslim edilir?

Dosya Ekleri

• 9C32C891-0520-49C3-A665-3CA36316F48C.png
    9C32C891-0520-49C3-A665-3CA36316F48C.png
    279,5 KB · Görüntüleme: 760
Sağ olsun UPS ürünüm hala Kore'de.

Eki Görüntüle 1160991
Almanya'ya geldi.
Eki Görüntüle 1161215

Sizin Kore üstünden gelmiş. Benim Çin- arab emirliği- Almanya -Türkiye oldu. Yarın en geç Türkiye de olur. Sonra gümrük işlemleri başlıyor. Apple ile görüştüm bugün. Tamamen gümrük memurlarının çalılma prensiplerine ve sistemlerine bağlı dedi. Apple'ın verdiği tarih en geç tarih oluyor öncesinde gelme ihtimali var ama kesin gelecek olarak düşünmenizi istemiyorum dedi. Gümrüğe girdikten sonra ki kargo bildirimleri otomatik sistemsel dedi. Vakit geçtikçe ve geciktikçe otomatik bildirimler olacak dedi. Gümrükten çıktığı gibi size doğru yola çıkıyor dediler.

Gümrük'te bekliyoruz bakalım.

Eki Görüntüle 1161849
Benim de gümrükten çıktı havalimanı deposunda ama buradan uzun sürüyor diyorlar. Arayınca da o şubeye ulaşılmıyor diye yorumlar okudum. Ama yarın deneyeceğim ulaşmaya. Hızlandırmak için ya da elden almak için. Haftasonu girerse iyice uzayacak teslimat. Yoğunluk var diye de duydum.
@obiyvan Benim dün (10.09.2021) ürün öğledwn sonra teslim edildi.

Dosya Ekleri

• F3C3C962-81FA-43FB-99C0-E9CC9DB37A11.jpeg
    F3C3C962-81FA-43FB-99C0-E9CC9DB37A11.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 782
Son düzenleme:
Hayırlı olsun benim ki hala gümrükte bekliyor büyük ihtimalle hafta ortası gibi gelir umarım bir sonraki haftaya sarkmaz.
Teşekkür ederim. Benden 3 gün geridesiniz. Kesin konuşmak istemiyorum gümrüğün çalışma prensibi ya da kargonun nasıl olur bilmiyorum ama hafta sonuyla beraber en geç 14-15 i gibi çıkar bence sizinde gümrükten.

Merhabalar. 30 Kasım tarihinde Apple'ın sitesinden Apple Watch series 7 sipariş verdim. Verdikten hemen 1 gün sonra kargo durumum işleniyordan gönderime hazırlanıyor statüsüne geçti. Önceden burada arkadaşlar direkt gönderime hazırlanıyor statüsüne geçtiyse stoklarda olduğundan dolayıdır ve yurt dışından değil yurtiçinden gönderim yapılır yazmış. Şimdi de öyle midir ve kaç günde elime ulaşır ürün?
Teslim tarihi 14-21 Aralık olarak gözükmekte

Merhaba, 17 Kasım'da sipariş vermiştim. Sipariş durumu işleniyor olarak gözüküyor. Teslim tarihi yaklaştı benim düşüncem şu an gönderime hazırlanıyor kısmına gelmesiydi fakat gelmedi. Anlamadığım teslim tarihi neyi temsil ediyor? Bu tarihler arasında kargo 1 - 2 hafta içinde yurtdışından mı gelecek yoksa direkt İstanbul üzerinden mi geliyor? @Oğuzhan T

Dosya Ekleri

• SharedScreenshot.jpg
    SharedScreenshot.jpg
    13,7 KB · Görüntüleme: 540
Merhaba, yurtdışı sipariş takip numarasına nereden ulaşıyorsunuz? Apple Store uygulamasından mı? iOS sürümüm eski olduğu için uygulamadan kontrol edemiyorum. Apple'ın sitesinde de takip numarası vs yok.

Geri
Yukarı