Araplar ve isimleri çok havalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi bir de şöyle düşünelim. İslam'ın altın çağı vardı vakti zamanında yanılmıyorsam. M. S. 750-1298 yılları arası. Tabi bunda da talas savaşında Arap'ların çinliler'den kağıt ve matbaayı öğrenmesi büyük rol oynar. Ben şahsen o zamanları iyi bulurum sadece.
620-650 ve 750-1298 dönemini süper bulurum.

1620676377447.png

Ne bileyim yani 🙄.

Dostum insanların düşüncelerini dinlemek için konu açtın. Neden şuan sadece bu konuyu arap sevdalıları veya daha araplara yönelik düşüncelere saklıyorsun?
Arapların isimlerini ve kıyafetlerini beğeniyormuş ne var burda? Kıyafet ve isimleri ile ilgili düşüncelerini dinlemek için konu açtı. Araplar hakkında ne düşündüğünüzü bilmek için değil.

Ben Cool'lar mı değiller mi dedim. Terör gruplarından bahsetmedim. Ya cidden size fikir soranda kabahat, burada ülke konusu açmayacaksın. Yoksa faşistler geliyor saçma salak şeyler anlatıyorlar.
Arapların isimlerini ve kıyafetlerini beğeniyormuş ne var burda? Kıyafet ve isimleri ile ilgili düşüncelerini dinlemek için konu açtı. Araplar hakkında ne düşündüğünüzü bilmek için değil.
Agacım sonunda anlayan biri.

Barbarian kelimesiyle bir alakası var mıydı bu saydığınız milletlerin?
Alternatif tarihi çok seviyorum. Acaba kafama sıkarsam 600 asır sonra cennete ulaşırsam şu alternatif tarih hakkında her şeyi öğrenebilir miyim? Arapların isyan etmediği ya da Fatih'in İtalya'ya çıktığı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı