Aras Kargo kullanmayın

odell

Hectopat
Makaleler
1
Artık bunlar zıvanadan çıkmışlar. Hepsiburada'dan 2 adet 3 litre, 1 adet 1 litre toplam 7 litre şanzıman yağı aldım. Gelen kargo eksikti içinden sadece 1 adet 1 litre yağ çıktı, elemana tutanak tutturacağım deyince de kaçtı gitti hiç aldırmadı bile. Laptop çaldıklarını önceden görmüştük de şanzıman yağı çalmak nedir? 150 lira bile değil eksik olan kısım.

Artık bunlar zıvanadan çıkmışlar. Hepsiburada'dan 2 adet 3 litre, 1 adet 1 litre toplam 7 litre şanzıman yağı aldım. Gelen kargo eksikti içinden sadece 1 adet 1 litre yağ çıktı, elemana tutanak tutturacağım deyince de kaçtı gitti hiç aldırmadı bile. Laptop çaldıklarını önceden görmüştük de şanzıman yağı çalmak nedir? 150 lira bile değil eksik olan kısım.
Aras kargo zaten hem yavaş hem de hırsız bir firma en iyisi SüratKargo ve diğerleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargonun paketi açılmamışsa çalma olayı olmamıştır bilginiz olsun. Eğer size gelen kargo paketi önceden açılmış, yırtılmış yani içindekilerle oynanmışsa tutanak hakkınız tabi ki. Peki gönderen firma eksik yollamış olamaz mı?

Maalesef Aras Kargo için gelen giden şikayetlerin haddi hesabı yok. Ancak firmalar ucuz fiyat teklifi aldıkları için çalışıyor Aras Kargo ile. Bende günahım kadar sevmem.

Kullanmak ya da kullanmamak çoğu zaman malesefki bizim elimizde değil bence de @Hepsiburada 'nın bu işe bir el atması gerekiyor.

Sonuçta senin bölgende bulunan şube suratını gördün adamın, git şubeye tutanak tutmadan kaçtığını anlat müdürüne. Hepsiburada gibi firmanin arasla çalışması tam bir rezillik zaten.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı