Aras Kargo rezilliği

KanZanHin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar paybyme kart sipariş vermiştim oraya ben adresimi cayirova diye yazdim ama ıssıkgöl diye gözüküyordu bende arayıp düzelttirdim ondan bi gün sonra siteden kargom nerdeye bakinca alici kabul etmemiş yaziyordu ama ben hep ev deyim disari falan da ciktigim yok cikmis olsam bile kapiya not birakmalari lazim zaten kaç gündür ulasamiyorum mesai saati disindayiz diyo telesekrrter ne yapabilirim kargomu nasil alabilirim birde sakin aras kargoyu kullanmayin kullandirmayin !!!!!

Aras kargoya günahımı vermem, evdeyim bekliyorum, aşağıdaki kata teslim edip gidiyorlar, mesaj geliyor kargonuz teslim edilmiştir diye, öyle haberim oluyor. Şikayetvar.com'a yaz. En yakın şubeye gidip bak kargon oradamı diye. Eğer şubede yardımcı olmazlarsa savcılığa dilekçe vericem de.

Benimde satın aldığım kulaklık kargo sırasında yolda kayboldu. En azından satıcı insaniyetliydide paramı geri iaede etti. Aras kargoya o gün bu gündür bulaşmıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı