Aras Kargo ürünsüz hediye

Fatura değil yanında Online eğitim uyelik kayıdı gönderiyorlar.
Onu da önden göndermiş olabilirler. Sen yine de bir ara.

Başıma gelmişti benzeri. Aradım n11 müşteri desteği. Önden gönderim olabiliyormuş. Belki sizinki de böyle bir şeydir.

Hepsiburada üzerinden laptop aldım fakat yanında verdikleri hediye (üyelik kağıdı) laptoptan önce geldi laptop gelmedi adam sadece kağıdı verdi kargo takip üzerinden teslim edildi yazıyor benim laptop nerededir?
Kargo: Aras Kargo.

Satıcı olarak Hepsiburada gösteriyor arkadaşlar Aras Kargo'yu şubede unutmuş olabilir mi? Yarın bir daha gelecekmiş.

Eyvah. Satıcı kimdi?

Hepsiburada satıcı.

Onu da önden göndermiş olabilirler. Sen yine de bir ara.

Başıma gelmişti benzeri. Aradım N11 müşteri desteği. Önden gönderim olabiliyormuş. Belki sizinki de böyle bir şeydir.

Satıcı olarak Hepsiburada gösteriyor arkadaşlar Aras Kargo'yu şubede unutmuş olabilir mi? Yarın bir daha gelecekmiş.

Hocam ürünün linkini atsanız?

Satıcı olarak Hepsiburada gösteriyor arkadaşlar Aras Kargo'yu şubede unutmuş olabilir mi? Yarın bir daha gelecekmiş

Ürünü ne zaman sipariş ettin ki?
Salı günü sanırsam.

Hepsiburada üzerinden laptop aldım fakat yanında verdikleri hediye (üyelik kağıdı) laptoptan önce geldi laptop gelmedi adam sadece kağıdı verdi kargo takip üzerinden teslim edildi yazıyor benim laptop nerededir?
Kargo: Aras Kargo.

Hocam sen Hepsiburada'yı aradın mı?
Aramadım.

Geri
Yukarı