Hepsiburada aras kargo rezilliği

merabalarefenim

Centipat
Yıllardır teslimat adresimle yaptığım alışverişte hiçbir sorun çıkmadı fakat bugün kargom adres yetersizliği veyatta yanlış adres yüzüne varış şubesinde. Müşteri hizmetlerini aradığımda teslimat adresini kontrol etti ve onaylıyor musunuz? Dedi. Onaylıyorum dedim. Sizce yarın kargom gelir mi? Gidip almam mı lazım?

Takip numarasi var ise sabah saat 10 yada 11 civarı bir bakın normalde dağıtıma çıkıp gelmesi gerekir. Ama tekrar söylüyorum normalde diyorum. Yani bu gibi firmalar için anormal durumlar baya fazla.

Hocam çok aciliyetiniz yok ise bekleyin var ise zaten gidip almalısınız. Unutmamalıyız ki onlarda bizim gibi insanlar. Bir durum olmuş olabilir ve öyle bir not girilmiş olabilir.

Çok büyük rezillikmiş. Ekşi Sözlük konuları gibi konular açılmaya başlandı. Keşke bekleyip gerçekten sorun olursa açsanız başlığı. Kargonun gelip gelmeyeceğini bilecek kimse yok burada.

Dediğim gibi, takip etmekte fayda var. Ne yapacakları belli olmuyor. Normal şartlarda teslimat adresinin bir an önce güncellenip kargoya bildirilmesi gerekiyor ki ürün adresinize ulaşsın lakin şartlar normal mi, değil mi, tartışılır.

Horoz Lojistikle küçük bir komidini neredeyse iki haftada getirmişlerdi. Sorun kargo şirketlerinin saçmalığı ama hepsiburada takip etmiyor. Şikayetvar'a her iki firma adına da şikayet açın ilgileniyorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı