Arçelik - Beko TV'ye nasıl yeni kanal yüklenir?

Fatih ALEMDAR

Hectopat
Arkadaşlar th Türk haber kanalını televizyona yüklemek istiyorum. Nasıl yüklerim? Frekansı falan ayarlardan dijital manuel ayarlamaya yazıyorum, sonrasında ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar th Türk haber kanalını televizyona yüklemek istiyorum. Nasıl yüklerim? Frekansı falan ayarlardan dijital manuel ayarlamaya yazıyorum, sonrasında ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bundan sonra çözüme basar mısınız?
Kanal AdıTH TÜRKHABER
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.08.2023
Bunları uygulayın.

O ne hocam?

Elle kurmanın yolu yok mudur? Elimde Türksat için frekanslar var. Sadece 1 kanal yüklemek istiyorum.
TKGS otomatik kanal yükleme özelliği Türksat için. Elle yüklemek istiyorsanız önce frekansı ekleyin. Ekledikten sonra kanal aramaya gelin manuel olarak seçin. Sonra frekans olarak eklediğiniz frekansı seçip aramayı başlatın.
Bu videodakine benzer işlemler var. Rahatlıkla yaparsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tkgs otomatik kanal yükleme özelliği Türksat için. Elle yüklemek istiyorsanız önce frekansı ekleyin. Ekledikten sonra kanal aramaya gelin manuel olarak seçin. Sonra frekans olarak eklediğiniz kanalı seçip aramayı başlatın.
Bu videodakine benzer işlemler var. Rahatlıkla yaparsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu izledim zaten ama kafam karıştı. Manuel eklemeye gelip frekansı yazdım, sonra kanal aradı. 500 tane falan kanal buldu, ondan sonra ne yapmam gerekiyor onu bilmiyorum. Yani daha doğrusu kaçıncı kanala gelmiştir?

Bunu izledim zaten ama kafam karıştı. Manuel eklemeye gelip frekansı yazdım, sonra kanal aradı. 500 tane falan kanal buldu, ondan sonra ne yapmam gerekiyor onu bilmiyorum. Yani daha doğrusu kaçıncı kanala gelmiştir?
Aramayı bitirdiyse menüden çıkın. Tv ekranında kanal listesini açıp bakmanız gerekir.Genelde yeni kanalları sona ekler.

Bundan sonra çözüme basar mısınız?
Kanal AdıTH TÜRKHABER
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.08.2023
Bunları uygulayın.
Bu bende var zaten. Sabah deneyeyim, teşekkürler.

Aramayı bitirdiyse menüden çıkın. Tv ekranında kanal listesini açıp bakmanız gerekir.Genelde yeni kanalları sona ekler.
Sağ olun

@magdursksk bu arada çözüme nereden basacağım +

Yeni konular

Geri
Yukarı