Arka planda çalışan virüs nasıl silinir?

Ozan.ly

Hectopat
Daha fazla  
Sanırım bilgisayarıma virüs bulaştı. Sürekli internet sitesi açtırmaya çalışıyor. Malwarebytes uygulaması sürekli blockluyor. İnternetten biraz araştırdım ve cute.exe isimli bir trojan virüsü olduğunu anladım. Bunu bilgisayarımdan nasıl silebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 5.PNG
    Ekran Alıntısı 5.PNG
    59,2 KB · Görüntüleme: 111
Kardeşim git format at biliyorsan. Birdaha da sana tavisye virüs programı vs yükleme sisteme. Windows Defender yeterli bankacı falan değilsen. Onlar yüklenirken sana virüsü önce atıyor sonra sildim deyip üye olmanı sağlyan programlar. Ayrıca seni çok güzel takip ediyor. Format at tertemiz devam et. 15 senedir anti virü kullanmıyorum 1 tane virüs girmedi sisteme. Tavisye ederim sana.

Kardeşim git format at biliyorsan. Birdaha da sana tavisye virüs programı vs yükleme sisteme. Windows Defender yeterli bankacı falan değilsen. Onlar yüklenirken sana virüsü önce atıyor sonra sildim deyip üye olmanı sağlyan programlar. Ayrıca seni çok güzel takip ediyor. Format at tertemiz devam et. 15 senedir anti virü kullanmıyorum 1 tane virüs girmedi sisteme. Tavisye ederim sana.
Kaspersky gibi çok kaliteli anti-virüsler varken bu dediğiniz çok anlamsız. Windows Defender bilinçli ve tecrübeli kullanıcılar için yeterli. Her gördüğü Download butonuna tıklayan adamı koruyamaz Defender. Bu tarz durumlarda Kaspersky devreye giriyor.

Kaspersky gibi çok kaliteli Anti-Virüs'ler varken bu dediğiniz çok anlamsız. Windows Defender bilinçli ve tecrübeli kullanıcılar için yeterli. Her gördüğü download butonuna tıklayan adamı koruyamaz Defender. Bu tarz durumlarda Kaspersky devreye giriyor.

Vallahi şöyle diyeyim 25 yıldır bilgisayarla iç içeyim. Komador 64 ile girdim bu dünyaya. 1 defa virüs programı kullanmadım. Tecrübeyle sabittir. Bu tarz programlar sizi uzaktan takip eder ve siz bunun farkına bile varmazsınız. Görüşünüze saygım var fakat katılmıyorum.

Vallahi şöyle diyeyim 25 yıldır bilgisayarla iç içeyim. Komador 64 ile girdim bu olaya. 1 defa virüs programı kullanmadım. Tecrübeyle sabittir. Bu tarz programlar sizi uzaktan takip eder ve siz bunun farkına bile varmazsınız. Görüşünüze saygım var fakat katılmıyorum.

Kaspersky gibi çok kaliteli anti-virüsler varken bu dediğiniz çok anlamsız. Windows Defender bilinçli ve tecrübeli kullanıcılar için yeterli. Her gördüğü Download butonuna tıklayan adamı koruyamaz Defender. Bu tarz durumlarda Kaspersky devreye giriyor.
Bu dönemde zararlı yazılım konusunda herkesin bilinçli olması lazım. Sen gidipte bedavaoyun.com'dan korsan oyun indirmeye çalışıyorsan ya da Discord'da birinin attığı dosyayı düşünmeden açıyorsan bir sorun vardır. Ben de hiç virüs programı kullanmadım ve hiç virüs yemedim.

Geri
Yukarı