Arkadaşım beni kullanıyor

Hocam canı istediğinde hırsızlık yapıyor,zaten siz de bişey demiyosunuz diye sallamasyon bi savunma söylüyor gibime geldi.
Olabilir hocam, benim şahsi telefonum da sim kartı vardı, bir şey deneyeceğim 2 dakika verir misin diye sordu, bende kıramadım verdim. Ardından ne olduysa unutturdu gittikten sonra da baktığım da yoktu. Aradan baya zaman geçtiğin de telefonu elime geçti, baktığım da ise kendi telefonuna takılıydı. Sana bir şey yapıcaktım dedi, tabii ben yine hayır diyemedim, kovamadım.

Başınıza saçma bir şey gelmeden kendinize gelin derim. "Hayır" diyebilmek sandığınızdan daha kolay ki hayır demenize gerek yok konuşmayın bir şey derse ters yapın o sizden soğur zaten.
Hocam ne kadar ters yaparsam yapayım olmuyor, sevgilisine yavşasam karakteristliğe sıymayan bir davranış.

Olabilir hocam, benim şahsi telefonum da sim kartı vardı, bir şey deneyeceğim 2 dakika verir misin diye sordu, bende kıramadım verdim. Ardından ne olduysa unutturdu gittikten sonra da baktığım da yoktu. Aradan baya zaman geçtiğin de telefonu elime geçti, baktığım da ise kendi telefonuna takılıydı. Sana bir şey yapıcaktım dedi, tabii ben yine hayır diyemedim, kovamadım.

Hocam ne kadar ters yaparsam yapayım olmuyor, sevgilisine yavşasam karakteristliğe sıymayan bir davranış.
Hocam yani diyecek bir şey bulamadım açıkçası.Hani bu anlattığın çok uçukça.Bence acilen kesmen lazım ilişkini sim kartını çalmak nedir ya?!

Bu sevgilisiyle kavga ettiği zaman bana 2 defa suç yani iftira gibi bir şey attı. Bana yanlış anlatmıştı, sevgilisine sorduğum da ise bana doğruyu söyledi.

Buradan sonrasını okumaya gerek duymadım. Çözümü basit hayatınızdan önce çıkarın daha sonra devre dışı bırakın (Sizinle muhatap olmasına izin vermeyin.)

Ekstaradan şöyle bir olay var hocam, bu çocuğa ne zaman bir sır versem başka bir yerde sırımı görüyorum, ben demedim başka birinde hesabım vardı diyip sıyrılıyor, yine bir şey diyemiyorum ama bugün galiba konuşacağım ve arkadaşlığımız bitecek. Bittiği zamanda arkadaşım kalmayacak, kötü bir durum hocam.

Hocam yani diyecek bir şey bulamadım açıkçası.Hani bu anlattığın çok uçukça.Bence acilen kesmen lazım ilişkini sim kartını çalmak nedir ya?!
Hocam T.C kimlik kartımı aldığını biliyorum çocuğun, o gün de hastalandığım için okula hasta bir şekilde gitmek zorunda kalmıştım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hocam, deneyeceğim.

Ekstaradan şöyle bir olay var hocam, bu çocuğa ne zaman bir sır versem başka bir yerde sırımı görüyorum, ben demedim başka birinde hesabım vardı diyip sıyrılıyor, yine bir şey diyemiyorum ama bugün galiba konuşacağım ve arkadaşlığımız bitecek. Bittiği zamanda arkadaşım kalmayacak, kötü bir durum hocam.
Hocam sırrınızı bile bu kadar kolay satıyorsa cidden bi sorun vardır yani.Biterse de bitsin diye düşünün bence.Arkadaş konusunda da yardımcı olabilirim :D

Olabilir hocam, benim şahsi telefonum da SIM kartı vardı, bir şey deneyeceğim 2 dakika verir misin diye sordu, bende kıramadım verdim. Ardından ne olduysa unutturdu gittikten sonra da baktığım da yoktu. Aradan bayağı zaman geçtiğin de telefonu elime geçti, baktığım da ise kendi telefonuna takılıydı. Sana bir şey yapacaktım dedi, tabii ben yine hayır diyemedim, kovamadım.

Aktif olarak arama yapıp mobil veri kullandığınız SIM kartınızı sizden habersiz kendi telefonuna taktı ve fark etmediniz, sonrasında telefonunu açıp da mı öğrendiniz?

Bana kalırsa 1-2 gün içinde arkadaşınız foruma üye olup tüm olayları anlatacak ve konu sahibinin 7-8 yaşında olduğu ortaya çıkacak. Olaylar pek inandırıcı gelmedi, halen arkadaşınızın hatalarını sanki hep içinizdeymiş gibi yazmaya devam ediyorsunuz. Normal bir kişinin arkadaşı ile alakalı bir konu için anonim bir foruma konu açacağını ve bu şekilde klavye ardından büyük birisi gibi mesaj yazacağını düşünmüyorum. Geçen gün aynı şekilde böyle bir konuda konu sahibi otizmli çıkmıştı. :D

Ekstaradan şöyle bir olay var hocam, bu çocuğa ne zaman bir sır versem başka bir yerde sırımı görüyorum, ben demedim başka birinde hesabım vardı deyip sıyrılıyor, yine bir şey diyemiyorum ama bugün galiba konuşacağım ve arkadaşlığımız bitecek. Bittiği zamanda arkadaşım kalmayacak, kötü bir durum hocam.

Hocam T.C kimlik kartımı aldığını biliyorum çocuğun, o gün de hastalandığım için okula hasta bir şekilde gitmek zorunda kalmıştım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim hocam, deneyeceğim.

Niye arkadaşınız kalmıyor asosyal misiniz? Yaşınızı yazarsanız buradan da insanlar ile tanışabilirsiniz.

Aktif olarak arama yapıp mobil veri kullandığınız SIM kartınızı sizden habersiz kendi telefonuna taktı ve fark etmediniz, sonrasında telefonunu açıp da mı öğrendiniz?
SIM kartı değil pardon hocam, hafıza kartı. Yazım hatası için kusura bakmayın, yalan söylemiyorum.

Niye arkadaşınız kalmıyor asosyal misiniz? Yaşınızı yazarsanız buradan da insanlar ile tanışabilirsiniz.
Hocam asosyal sayılırım, insanlarla konuşamıyorum, iletişim kurmakta zorlanıyorum.

SIM kartı değil pardon hocam, hafıza kartı. Yazım hatası için kusura bakmayın, yalan söylemiyorum.

Hocam asosyal sayılırım, insanlarla konuşamıyorum, iletişim kurmakta zorlanıyorum.
Hocam yardımcı olmak konusunda çoğu zamanınız oyunla geçiyor dediniz o süre zarfında.

Yeni konular

Geri
Yukarı