Arkadaşım beni seviyor mu?

Kadınları anlamak zor genç dostum. Bir anları diğerlerini tutmaz. Burada asıl ana tema senin ne yapmak istediğin. Diyaloğu kurtarmak istiyorsan çözümler aranabilir. Sen de umursamak istemezsen, umursamazsın. Bir şeyleri yıkmak kurmaktan çok çok kolaydır. Ama eğer gerçekten merak ediyorsan bir gün karşına alıp, ne olup bittiğini sor. Ona değer verdiğini ama bazen bunu ondan alamadığını anlat. Ya tamamen kopar ya daha güçlü olur. Arafta kalmak insanı yıpratır. Yıpranma değmez gencecik ruhuna.

Bilemem sever mi sevmez mi ama benden sana tavsiye insanların ilgisine muhtaç kalma insanlara göre yaşama böyle ufak şeyler dert edilcek şeyler değil seni sen olduğun için sevsinler sende onlar sana ilgi gösterdiği için sevme arkadaşın olduğu için sev. Her zaman herkese fazla değer vermek iyi değildir fazla şımartır seni kullanmasına olanak bile sağlarsın. Hani derler ya"Ederinden fazla değer soytarıyı kral eder." O hesap. Kimsenin ilgisine muhtaç değilsin hayat senin hayatın unutma önünde daha güzel seneler var iyi değerlendir hayatta çok şeyden tecrübe çıkarıcaksın kendine iyi bak bu günlerini iyi geçir.

Kadınları anlamak zor genç dostum. Bir anları diğerlerini tutmaz. Burada asıl ana tema senin ne yapmak istediğin. Diyaloğu kurtarmak istiyorsan çözümler aranabilir. Sen de umursamak istemezsen, umursamazsın. Bir şeyleri yıkmak kurmaktan çok çok kolaydır. Ama eğer gerçekten merak ediyorsan bir gün karşına alıp, ne olup bittiğini sor. Ona değer verdiğini ama bazen bunu ondan alamadığını anlat. Ya tamamen kopar ya daha güçlü olur. Arafta kalmak insanı yıpratır. Yıpranma değmez gencecik ruhuna.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar adam öylesine forum açmış, merak etmiş, sağlık için konusu olan bir yerden genel değil de teknoloji forumu olarak bahsetmek yanlış olur bence. Çocuk kafasına takılan bir şeyi dile getirmiş, yardımcı olmak isteyen olur. Stres altındayken yüklenmeyelim, İyi forumlar.

Arkadaşlar adam öylesine forum açmış, merak etmiş, sağlık için konusu olan bir yerden genel değil de teknoloji forumu olarak bahsetmek yanlış olur bence. Çocuk kafasına takılan bir şeyi dile getirmiş, yardımcı olmak isteyen olur. Stres altındayken yüklenmeyelim, İyi forumlar.

Keşke herkes senin gibi anlayışlı olsa.

Bilemem sever mi sevmez mi ama benden sana tavsiye insanların ilgisine muhtaç kalma insanlara göre yaşama böyle ufak şeyler dert edilcek şeyler değil seni sen olduğun için sevsinler sende onlar sana ilgi gösterdiği için sevme arkadaşın olduğu için sev. Her zaman herkese fazla değer vermek iyi değildir fazla şımartır seni kullanmasına olanak bile sağlarsın. Hani derler ya"Ederinden fazla değeri soytarıyı kral eder." O hesap. Kimsenin ilgisine muhtaç değilsin hayat senin hayatın unutma önünde daha güzel seneler var iyi değerlendir hayatta çok şeyden tecrübe çıkarıcaksın kendine iyi bak bu günlerini iyi geçir.

İlgisine muhtaç kalmadım kalmam da sadece merak ettim ve biraz kafaya taktım.

İlgisine muhtaç kalmadım kalmam da sadece merak ettim ve biraz kafaya taktım.

Takılma boş ver onunla bu konu hakkında konuşabilirsin. Diğer arkadaşlara da takılma dünyada çok tür insan var her şeyden ironi, mizah yapıp boş yapmayı sevende var burası teknoloji sitesi böyle konuların açılmamasını istemeyen ama konu dışı başlığı içinde olduğunu unutan da var. Ne diyelim hayat bu.

Zaten onu arkadaş olarak görüyorsan çok takılma bence. Ayrıca, eğer yakın arkadaşsanız böyle şeylerin olması çok normal değil mi? Benim fikrim ne kadar değerli olur bilmem ama, bence çok üstüne düşünme. Bir süre sonra insan kafasında kuruyor çünkü.

Geri
Yukarı