Technopat beni seviyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim sevmediğim üye yok. Herkesi seviyorum herkes bana yardımcı oluyor ve bende yardımcı oluyorum.

Böyle konular açarak veya insanlara sorarak sevilip sevilmediğinizi anlayamazsınız. Tahmin ediyorum yaşınız 13 falan. Online bir platformda sevilmek gibi bir derdinizin olmamasını öneririm. Ayrıca sevilmek isterseniz insanlara yardımda bulunarak belki tanınabilirsiniz.

Sadece merakımdan sordum. Başka bir niyetim yok.

Öncelikle kimse durduk yere kızgın atmaz üslubunuz düzgün olmayabilir veya yanlış bir bilgilendirme yapmış olabilirsiniz. Atıyorsa sorun sizde değil atan kişidedir. Ayrıca burası sanal bir ortam kimse kimseyi sevmek yada nefret etmek zorunda değil o yüzden takmayın.

Ne kızması? Sevdiğimden yapıyorum...

Pek karşıma çıkmadın. Ama yine de sana kızgın ifade olayını anlatayım. Bende Witcher 3 fanlarından çok kızgın aldım🤣 Bir sıkıntı olmuyor yani🙂 Mesajlarını okudum. Daha yenisin, tanınmaman ve sevilmemen normal. Mesajların boş değil. İnsanlara yardım etmişsin. En iyi cevap da var zaten🙂Ben seviyorum seni🙂

Pek karşıma çıkmadın. Ama yine de sana kızgın ifade olayını anlatayım. Bende Witcher 3 fanlarından çok kızgın aldım🤣 Bir sıkıntı olmuyor yani🙂 Mesajlarını okudum. Daha yenisin, tanınmaman ve sevilmemen normal. Mesajların boş değil. İnsanlara yardım etmişsin. En iyi cevap da var zaten🙂Ben seviyorum seni🙂

Bende sizi seviyorum konularda düşüncelerimiz çoğunlukla aynı oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı