Beni seviyor mu sizce?

Garniff76

Centipat
Kız benden 1 yaş küçük. Dün arkadaşlarım onunla konuştu bana yazarsa tanışırız, konuşuruz demiş. Ben de sonraki teneffüs gidip konuştum onunla. Daha önce sevgilisi olmadığı için heyecanlıymış ve biraz korkuyormuş ama istersen yarın konuşuruz dedi. Çıkışta koşarak yanıma gelip "yarın okulun olmadığını unuttum pazartesi konuşalım istersen" dedi. Sizce seviyor mu beni?

İnsanlar bişey sorunca niye banka hesabının şifresini sormuşum gibi cevaplar veriyo ki
Çünkü insanların beynini kullanamamasına çok fazla tahammül gösteremiyorum. Kullanıcı profilimde 30 yaşında olduğum senin de 28 yaşında olduğun aralık doğumlu olduğun yazıyor tabi doğru mu orası tartışılır.
Bu kadar bilgi birikimine nasıl sahip oldun diye bir soru sormak isterim ama anlattıkların tamamen zırvadan başka bir şey değil. Loser olmayı bırak...
Tamam abi sensin büyüksün en akıllı en bilgili sensin. Herşeyin en güzelini sen yaşadın senden başka herkes zırvalıyor. Şimdi bırak klavyeyi git bi tekne gezisine falan çık buralar varoş seni söker takarlar üzülürsün.

Tamam abi sensin büyüksün en akıllı en bilgili sensin. Herşeyin en güzelini sen yaşadın senden başka herkes zırvalıyor. Şimdi bırak klavyeyi git bi tekne gezisine falan çık buralar varoş seni söker takarlar üzülürsün.
Gece gece güldürdün. At gözlüklerini çıkar hayata objektif bak...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı