Arkadaşım işlemcimi çalmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailelerimiz yakındı. Babası baya iyi biri. Fakat maddi olarak iyi değiller.
Maddi olarak iyi olmamaları hırsızlık yapacağı anlamına gelmez. En iyisi git babasına söyle, eğer dediğin gibi iyi biriyse o ne yapacağını bilir. Bu saatten sonra da muhabbeti kes bence.

Hikaye böyle olabilir ; ''Arkadaşım annemden tornavida istemişti ve annem sorduğunda @ableben'in işlemcisini çalacağım dedi ve annem mutfağa gitti, 10 dakika sonra ise arkadaşım evden çıkmış ve eve gitmiş. Eve geldiğimde bilgisayarımı açtım ve bilgisayarda bir gariplik farkettim, işlemcim R3 1200'dü!
Hemen arkadaşımın evine gittim ve aç kapıyı dedim, fakat kimse çıkmadı. Sonra polisi arıyorum dedim ve kapıya geldi...'' Böyle daha inandırıcı gibi. (Küfürü kaldırmak zorundayım, ceza yemek istemiyorum :d)
Size yaşadığım olayı anlattım. Sizce bunu 2 saatten daha fazla sürede yapamaz mı? Ben size niye kanıtlama ihtiyacı hissettiğimi de anlamadım.
Arkadaşlar öyle düz kanka tarzı değildik. Beraber kalıyorduk. Kamp yapmaya gidiyorduk.

Gerçekten inanlar olmuş, ilginç:
Screenshot_17.png

Arkadaşınızın 1200'ü ile darboğaz yaşaması ve 3700X çalınmasına bakarsak ortada 3600 yok.

Hocam benim çok yakın bir arkadaşıma arabamı gözüm kapalı bırakırım. Bir kere babam bana fazla yüklü bir miktar para vermişti kardeşime bilgisayar ve telefon almam için. Ben parayı arkadaşıma verdim. Telefonu da aldı. Bilgisayar'da aldı. Kalan 1400 TL'yi de bana teslim etti. Çok dürüst arkadaşlarım var çok şükür. Arkadaşlarınızı iyi seçin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı