Arkadaşım işlemcimi çalmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
R3 1200 neyine yetmemiş nasıl bir aç gözlülük bu Pentium kullananlar var hala.

Ne oluyor bilader? Biri bizi aydınlatsın.
Arada kaldık.
Arkadaşın hikayeyi uydurduğunu söyleyenler olmuş. Daha önce konu açmış 3600 işlemcisi ile ilgili.
Ama konuda 3700X geçince bunu söylemişler niye kandırıyorsun gibisinden.
3700X i olduğunu öne süren konu sahibinin arkadaşı. 3700X'im var senden neden işlemci çalayım diye.
Arkadaşımızın 3600 işlemcisini çalmış yani. Olay kısaca bu.

Nasıl anlamak isterseniz öyle anlayın. Ben bugün yaşadığım bir olayı anlattım ve insanların düşüncelerini sordum. Arkadaşımla aynı üniversitedeyiz.

Nasıl anlamak isterseniz öyle anlayın. Ben bugün yaşadığım bir olayı anlattım ve insanların düşüncelerini sordum. Arkadaşımla aynı üniversitedeyiz. Burs alıyor.
Hocam arkadaşınızı hiç hırsızlık yaparken gördünüz mü?
Öncelerden.

Arkadaşın hikayeyi uydurduğunu söyleyenler olmuş. Daha önce konu açmış 3600 işlemcisi ile ilgili.
Ama konuda 3700X geçince bunu söylemişler niye kandırıyorsun gibisinden.
3700X i olduğunu öne süren konu sahibinin arkadaşı. 3700X'im var senden neden işlemci çalayım diye.
Arkadaşımızın 3600 işlemcisini çalmış yani. Olay kısaca bu.
Benim ağzımdan anlamadılar. Sizden anlamışlardır.
Hocam arkadaşınızı hiç hırsızlık yaparken gördünüz mü?
Öncelerden.
Hayır.

Bence de sürreal bir hikaye ama güldüm. 3700x mevzusunda ise çalan eleman kasası açılmasın diye yalan söylüyor, yani bende 3950x var da diyebilirdi maksat arkadaşını savuşturmak. Ben böyle anladım en azından.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski arkadaşınız geleceğin akılsız hırsızlarından olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kendisini tebrik ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı