Arkadaşım ortada yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SVGSefaTR

Decapat
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya giriş yapıyorum. Dün akşam arkadaşım (Emir) ile Discord'da konuşuyorduk. Sonra ben çıktım. sabah kalktığımda emir'le arkadaş olan birisi bana video attı ve resim de attı. Emir'in telefonunu arıyorum, kapalı. Annesininkini arıyorum, kapalı. Discord vb. tüm sosyal medya hesapları kapalı. Ne yapabilirim?

Atıtğı videoyu atamıyorum o yüzden linkle ekledim ama resmi atıyorum. Arkadaşımın EBA'sına girmişler ve gece 03:42.

880.mp4.html[/URL]

unknown.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar direkt konuya giriş yapıyorum. Dün akşam arkadaşım(emir) ile Discord'da konuşuyorduk sonra ben çıktım sabah kalktığımda emirle arkadaş olan birisi bana video attı ve resimde attı. Emirin telefonunu arıyorum kapalı annesinin arıyorum kapalı Discord vb. tüm sosyal medya hesapları kapalı ne yapabilirim?
Atıığı videoyu atamıyorum o yüzden dosya co ekledim ama resimi atıyorum arkadaşımın ebasına girmişler ve gece 3.42
880.mp4.html[/URL]
Lütfen ne yapabilirim yardım edin.

Eki Görüntüle 1289827

Şarjı bitmiştir, işi vardır ya da ölmüştür. Ne bilelim, polise git.

Umarım arkadaşınız sizi trollemiyordur. EBA fotoğrafında inceleden bir şeyler yapmış olabilir, ayrıca sizi engellemiştir kendi ve annesinin telefonundan. Onun dışında maalesef buradaki kimse arkadaşınıza ne olduğunu bilemez.

Merhaba arkadaşlar, direkt konuya giriş yapıyorum. Dün akşam arkadaşım (emir) ile Discord'da konuşuyorduk. Sonra ben çıktım. Sabah kalktığımda Emir'le arkadaş olan birisi bana video attı ve resim de attı. Emir'in telefonunu arıyorum, kapalı. Annesininkini arıyorum, kapalı. Discord vb. tüm sosyal medya hesapları kapalı. Ne yapabilirim?

Atıtğı videoyu atamıyorum o yüzden linkle ekledim ama resmi atıyorum. Arkadaşımın EBA'sına girmişler ve gece 03:42.

880.mp4.html[/URL]

Eki Görüntüle 1289827

Elini gösteren kişi kim ağlayan çocuk hangi kullanıcı benim devreler yandı sanırım chate babam bana bir şey yapacak falan yazmış.

Merhaba arkadaşlar, direkt konuya giriş yapıyorum. Dün akşam arkadaşım (Emir) ile Discord'da konuşuyorduk. Sonra ben çıktım. Sabah kalktığımda Emir'le arkadaş olan birisi bana video attı ve resim de attı. Emir'in telefonunu arıyorum, kapalı. Annesininkini arıyorum, kapalı. Discord vb. tüm sosyal medya hesapları kapalı. Ne yapabilirim?

880.mp4.html[/URL]

Eki Görüntüle 1289827

Dostum ilk olarak sakin ol, buradaki kimse bir şey yapamaz. Bu durum ile ilgili attığın SS'te ne yazıyor söyleyebilir misin? Polisi aramak dışında başka bir çare bulunmuyor. (Videoya baktığımda da arkadaşında gülüyormuş gibi bir his vard, ı bence sizi trollüyor, haberiniz olsun. Teşekkürler. Sherlock'u arıyorum.)

Arkadaşın ilgi çekmeye çalışıyor olabilir mi? Belkide ailesi telefon,bilgisayar yasağı falan getirmiştir o yüzden ulaşamıyorsunuzdur bu kadar abartmaya gerek yok ama kötü bir şey olduğunu hissediyorsanız yada eminseniz polisi arayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı