Arkadaşım ortada yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşınız kendini "illegal" sanan, hayattaki tek amacı sizin yaşlarınızdaki çocuklara siber zorbalık yapmak olan kişilerle arkadaş olmuş gibi gözüküyor.
Şaka yapılıyor. Arkadaşının Ailesinin numarasının bu arkadaşta ne işi var? Ve arkadaşı böyle bir şey olsa ailesini söylemesi gerekmez mi?

İsterseniz kendi EBA hesabıma girip SS atabilirim ya da Discord verip yayın açıp gösterebilirim.
Öncelikle, yazım kurallarına uygun olmayan mesajlar atmak yasak. Özen gösterirseniz sevinirim. Videoyu izledim, "yayınlayın ifşasını" gibi şeyler yazmışlar. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

Şaka yapılıyor. Arkadaşının ailesinin numarasının bu arkadaşta ne işi var? Ve arkadaşı böyle bir şey olsa ailesini söylemesi gerekmez mi?

Mernis'ten bu gibi bilgileri arkadaş kendisi hakkında birkaç temel bilgiyi verdiyse bulunabiliyor. Ailesinden de korkuyor olabilir.

Öncelikle, yazım kurallarına uygun olmayan mesajlar atmak yasak. Özen gösterirseniz sevinirim. Videoyu izledim, "yayınlayın ifşasını" gibi şeyler yazmışlar. Bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

Özür dilerim daha özenli olacağım. Hiçbir bilgim yok, ben de sabah gördüm videoları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoyu şimdi izledim. Bayağı taciz ediyor gibiler çocuğu. Şaka değilse komik bir olay değil. Yapılabilecek en iyi şey siber suçlar daire başkanlığına şikayette bulunmak gibi duruyor.

Merhaba arkadaşlar, direkt konuya giriş yapıyorum. Dün akşam arkadaşım (Emir) ile Discord'da konuşuyorduk. Sonra ben çıktım. sabah kalktığımda emir'le arkadaş olan birisi bana video attı ve resim de attı. Emir'in telefonunu arıyorum, kapalı. Annesininkini arıyorum, kapalı. Discord vb. tüm sosyal medya hesapları kapalı. Ne yapabilirim?

Atıtğı videoyu atamıyorum o yüzden linkle ekledim ama resmi atıyorum. Arkadaşımın EBA'sına girmişler ve gece 03:42.

880.mp4.html[/URL]

Eki Görüntüle 1290422
Polisi ara. Bu videoyu göster.
Merhaba arkadaşlar, direkt konuya giriş yapıyorum. Dün akşam arkadaşım (Emir) ile Discord'da konuşuyorduk. Sonra ben çıktım. sabah kalktığımda emir'le arkadaş olan birisi bana video attı ve resim de attı. Emir'in telefonunu arıyorum, kapalı. Annesininkini arıyorum, kapalı. Discord vb. tüm sosyal medya hesapları kapalı. Ne yapabilirim?

Atıtğı videoyu atamıyorum o yüzden linkle ekledim ama resmi atıyorum. Arkadaşımın EBA'sına girmişler ve gece 03:42.

880.mp4.html[/URL]

Eki Görüntüle 1290422

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı