Arkadaşımın hoşlandığı kız benden hoşlanıyor

İki önerim var:
1-Ahmet'i boşverin Ayşe'yi kucaklayıp yolunuza bakın.
2-Ayşe'yi boşverin Ahmet'i kucaklayıp yolunuza bakın (opsiyonel)

Sonuç nedir hocam?
Ahmet diye bahsettiğim kişiyle yollarımı ayırdım. Ayşe diye bahsettiğim kişiyle de her şeyi konuşup daha öncesinde kabul ettiğim teklifini reddettim ama bunun onunla olan dostluğumu bozmayacağını söyledim. Sanıyorum ki o da olayın gazına gelip teklifini kabul ettiğimi anlamış olacak ki yakışır bir anlayış gösterdi. Hala konuşuyoruz ama duyguları değişmiş midir bilmiyorum ve pekte önemsemiyorum.

Hayatta bazı dönüm noktaları var. Bunlardan birinde hiç kimseye kendimi ispatlamak zorunda olmadığımı fark ettim. Ahmet'le aramı düzeltmeyi bir yerden sonra bıraktım. Daha sonra o gelip benimle konuşmak istedi ama onu da nazikçe reddettim. Hak etmeyenlerin hayatımda yeri yok.

Bu hikayenin sonunda 34.000 sıralamayla Diş Hekimiliği kazandım. Ayşe Ağrı'da Eczacılık kazandı. Hoşlanıp açılamadığı kız için boş boş 21'lere 22'lere kadar kütüphanede kalan Ahmet'te ortak bir arkadaşımdan endiğim bilgiye göre hala üniversite sınavına hazırlanıyor. Bu hikayede yanan kim, yakan kim? Karar sizin.

@Ülküsüz bu doğru bak. Kızlarla arkadaş olunmaz. Hadi oldun diyelim, o arkadaşlık 1 sene içerisinde biter zaten. Kızlar illaki bir şey bulup siliyor çünkü.
Bahsettiğiniz konuyla ilgili yaşadığım güncel bir farklı konu var. Boş bir günümde farklı bir konuda onu da anlatırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı